14 vecí, ktoré by muži o ženách mali vedieť

0 137

Tento článok voľne nadväzuje na skôr uverejnený text „Ach, muži. 20 vecí, ktoré vám mama o chlapoch nepovedala“. Tentokrát sme sa na vec pozreli z iného uhla a pripravili, najmä pre vás, páni, 14 bodov, ktoré by ste o ženách mali vedieť.

Ženy
Ženy

1. Keď s vami začneme do detailu rozoberať nejaký problém, neznamená to že hľadáme riešenie, ale skôr súcit a pochopenie.

2. Ak s niekým začneme flirtovať, mali by ste to brať osobne. Znamená to, že nám po sexuálnej stránke nedávate to, čo by sme žiadali, alebo že objekt nášho flirtovania je atraktívnejší ako vy.

3. Názor našich priateliek na vás zaváži. Nakoniec, dobre to vystihli The Spice Girls v jednej zo svojich piesní: „If you wanna be my lover, you gotta get with my friends“ (Ak chceš byť mojim, musíš vychádzať s mojimi priateľ(ka)mi).

4. Ceníme si, ak máte super vzťah so svojou matkou. Veď kto iný vás naučí ako sa správať k dámam?

5. Na druhej strane treba povedať, že poznáme, ak darček vyberala vaša mama.

6. Vaše tajomstvá sú sexy. Ale ak máte zbierku plyšákov, radšej si ju nechajte pre seba.

7. Nie všetky a nie stále, ale niekedy premýšľame nad tým aké by to bolo chodiť s niektorým z vašich kamarátov (keď sme sa začali spolu stretávať, váš kamoš nevyzeral tak dobre ako teraz…).

8. Keď nám hovoríte „pokoj“, nezaberá to! Práve naopak, dostaví sa opačný účinok a vy to viete!

9. Poznáme, keď nám klamete…ale dúfame, že je to kvôli tomu obrovskému prekvapeniu – darčeku, ktorý sme vždy chceli ale nikdy sme si oň nezažiadali.

10. Chcem sa vám páčiť. Tak nám, prosím, nehovorte, že na nás všetko vyzerá rovnako (aj keď dobre…).

11. Vieme oceniť vašu láskavosť a pozornosť. Nápady na tie najkrajšie darčeky vychádzajú zo srdca a my veľmi oceníme hoc aj to, ak si zo svojho dňa odkrojíte chvíľku pre spoločne strávený čas.

12. Ak si vaši priatelia o nás myslia, že sme atraktívne, lichotí nám to. To ale neznamená, že ich chceme (ak teda neplatí bod 2.).

13. Radi sa niečo dozvieme o vašich ex, ale len toľko, aby sme si potvrdili, že sme lepšie ako ony.

14. Tak či onak, chceme predovšetkým to, aby nám spolu bolo dobre.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.