Ako riešiť partnerove problémy s erekciou?

0 26

O partnerský vzťah je potrebné sa neustále starať. Nemôžete ale očakávať, že váš vzťah bude bez hádok a bez problémov. V súčasnosti ale mnohé páry riešia krízy vo vzťahu, ktorých hlavnou príčinou sú zdravotné problémy. Jedným z nich sú aj problémy s erekciou, ktoré netrápia len mužov po štyridsiatke, ale už aj oveľa mladších mužov.

Ako riešiť problémy s erekciou?

Hľadanie príčiny

Mladí muži sa sťažujú najmä na predčasnú ejakuláciu. Starší zase na problémy s dosiahnutím erekcie. Nech má váš partner akýkoľvek z týchto problémov, hľadajte príčiny. Za každým zdravotným problémom sa skrýva príčina, ktorá to všetko spôsobuje. Platí to aj v prípade problémov s erekciou.

Medzi najčastejšie príčiny radíme nevhodné stravovanie, málo pohybu, fajčenie, alkohol, stres, nedostatok spánku, ale aj užívanie rôznych liekov na iné zdravotné ťažkosti. Skúste podporiť partnera v zmene životného štýlu. Dodajte mu odvahu a pustite sa do toho spolu s ním.

Ak nájde príčinu problémov s erekciou, podarí sa mu zvíťaziť nad týmito problémami.

Buďte mu oporou

Pretrvávajúce problémy s erekciou zasahujú najmä do intímneho života partnerov. Je preto pochopiteľné, že to vykoľají oboch partnerov a nielen muža. Buďte partnerovi oporou a ak viete, že má problémy s erekciou, nesnažte sa príliš tlačiť na pílu. Milovanie je dôležité, avšak kým sa partnerovi nepodarí nájsť príčinu týchto problémov, nesiľte to. V prvom rade je potrebné zistiť príčinu, avšak nezabúdajte partnerovi poradiť, aby vyhľadal lekára, ktorý mu poradí správny spôsob liečby. Niekedy stačí len odstrániť príčinu a všetko sa vráti do normálu.

Ak chce váš partner riešiť problémy s erekciou, nesmie sa zbytočne stresovať. Musí sa zbaviť niektorých zlozvykov a bude musieť zmeniť svoj životný štýl. Odmenou mu bude ale bezproblémové milovanie s partnerkou.

Zdroj obrázka:

Autor: FotoAndalucia / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.