Budievate sa bez nálady? Vďaka týmto radám zvládnete každé ráno bez najmenších problémov

0 27

Rána, najmä tie pracovné, nie sú príjemné azda pre nikoho. Cítime sa zničene a to už len pri predstave, že nás v práci čaká ťažký deň, resp. máme množstvo domácich povinností. Ak sa ale budievate bez nálady a nemáte chuť na nič, vďaka našim radám sa budete cítiť oveľa lepšie už nasledujúce ráno.

Budievate sa bez nálady?
Budievate sa bez nálady?

Nezapínate sociálne siete

Určite ráno hneď po prebudení siahate na mobil a zapínate sociálne siete. Skúste úplne zabudnúť na telefón a namiesto kontrolovania správ a noviniek na sociálnych sieťach si radšej pripravte výživné smoothies, poprípade iné zdravé raňajky. Raňajky väčšina z nás vynecháva práve kvôli tomu, lebo nemáme čas. Veľa času nám pritom zaberie práve pozeranie do mobilu. Skúste to na nejaký čas obmedziť a uvidíte, budete sa cítiť energickejšie a hlavne sociálne siete vám nebudú až tak chýbať.

Zacvičte si

Ráno určite mávate stuhnutý krk a cítite sa ako keby vás prešlo stádo koní. Predtým, ako sa budete obliekať, zacvičte si. Vyskúšajte pár drepov, spravte pár cvikov s hlavou a krkom, poprípade vyskúšajte jógu alebo pilates. Počas toho, ako vy budete cvičiť, si môžete nechať pôsobiť bieliace pásiky na zuboch. Stíhate jedno a aj druhé.

Myslite len na samé dobré veci a nestresujte sa zbytočne

Aj keď vás možno čaká náročný deň, nemyslite na svoje povinnosti. Vychutnávajte si prítomný okamih, doprajte si lahodnú kávu a naraňajkujte sa. Jednoducho oddychujte. Zbytočný stres by vás len odradil.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.