Buďte pre zamestnávateľa atraktívnejšia a začnite študovať MBA

0 30

Keď v priebehu svojho života nadobudnete vo svete podnikového riadenia určité skúsenosti, je zrejmé, že budete chcieť posunúť svoje vzdelanie ďalej, aby sa vám po kariérnom rebríčku kráčalo ľahšie. Pre veľmi veľa ľudí to dnes znamení získať titul MBA.

A rovnako dobre to platí aj pre ženy, ktorých cesta k získaniu vysokoškolského vzdelania je dnes jednoduchšia ako kedykoľvek predtým, pretože už nemusia stáť v tieni svojich polovičiek.

Výber je široký a MBA programy bohaté. Na vás už je, aby ste sa nechali motivovať a zvolili si tú najlepšiu cestu k vysnívanej kariére. O tom, že to bude jedna z najlepších investícií vo vašom živote sa s nami môžete veľmi rýchlo presvedčiť.

1. Flexibilné vzdelávanie

Väčšina ľudí, ktorí sa rozhodnú pre formu štúdia MBA online, to robí čiastočne kvôli flexibilite. Dôvodom je najmä fakt, že sa musia snažiť starostlivo vyvážiť svoje pracovné a rodinné povinnosti a zároveň riešiť postup v kariérnom rebríčku. Ak si vyberiete pre získanie titulu European School of Business & Management (ESBM) určite budete nadmieru spokojné.

Všetky MBA programy prebiehajú v kombinácii on-line štúdia s interaktívnymi seminármi. ESBM vychádza zo skúseností prestížnych zahraničných univerzít a využíva Oxfordský systém výučby. Tento model je zameraný prevažne na rozvoj schopností a zručností študenta a ich demonštráciu na reálnych prípadoch.

„Podľa výskumu agentúry MEDIAN sa zistilo, že až 95 % absolventov tohto štúdia sa zhodlo na tom, že im otvorilo nové možnosti v oblasti sebarealizácie, práci alebo podnikaní.

2. Dostupné pre všetkých

Ďalším dôvodom, prečo majú ľudia potrebu sa neustále vzdelávať je návratnosť investícií, ktoré do tohto procesu vložia. Investícií do seba samého. A určite to tak bude aj v momente, kedy sa rozhodnete pre štúdium MBA na ESBM.

Výhodou je, že váš rodinný rozpočet nie je nutné umelo navyšovať, pretože celé školné si môžete počas celého roka rozdeliť až do 10 splátok bez navýšenia ceny štúdia. V cene školného sú zahrnuté všetky štandardné náklady spojené so štúdiom, kam patrí napríklad:

  • možnosť začať študovať kedykoľvek počas roka;
  • účasť na prezenčných i online seminároch;
  • účasť na nadštandardných prednáškach, seminároch a bonusových workshopoch;
  • individuálne konzultácie so špičkovými lektormi;
  • získanie prestížneho medzinárodne uznávaného titulu.

3. Učíte sa od najlepších

Ak si máte do života odniesť len to najlepšie, potrebujete dobrého mentora a správny vzor. Špičkový tím lektorov na European School of Business & Management je zložený z tých najlepších profesionálov v danom odbore.

Mnohí z týchto špičkových lektorov pôsobia aj na svojich vlastných manažérskych postoch vo firme, či iných konzultačných spoločnostiach, takže sú nielen teoreticky ale aj prakticky erudovaní a pripravení vám odovzdať svoje vlastné skúsenosti. Skúsenosti, ktoré prospejú nielen vašej kariére, ale aj celej rodine, ktorá sa bude mať vďaka vám lepšie.

„Až 92 % absolventov tohto štúdia potvrdilo, že malo na ich profesijný, ale aj súkromný život praktický prínos.“

4. Spoznáte význam úspechu

Každé podnikanie má svoje vlastné poslanie a model rastu. Jednoznačné, kvantitatívne zdôvodnenie stojace za akýmikoľvek novými iniciatívami dávajúcimi celej organizácii zmysel pre smer.

Výhodu je, že si môžete vybrať až z 20 MBA programov a špecializovať sa na konkrétnu oblasť, ktorej najviac rozumiete. MBA programy poskytujú študentom vedomosti a zručnosti, ktoré potrebujú, aby dokázali vyniknúť v dnešnom svete založenom na údajoch.

5. Máte prax.

Ak sa rozhodnete podať si prihlášku na European School of Business & Management, výhodou bude, že sa učíte od skúsených profesionálov – špičkových lektorov, z ktorých mnohí majú svoje vlastné firmy alebo organizácie, takže vám neprednášajú len teóriu.

„Podľa výskumu agentúry MEDIAN získalo až 91 % absolventov MBA svoje hodnotné obchodné a pracovné kontakty už pri štúdiu na ESBM.“

European School of Business & Management učia študentov o zásadách, ktoré ich k takýmto rozumným obchodným rozhodnutiam vedú a poskytujú im príležitosti na posilnenie ich vodcovských schopností. Dnes sa k nim môžete pridať aj vy! Stačí vyplniť prihlášku, a o rok sa tešiť z nového prestížneho titulu, ktorý vám otvorí všetky dôležité dvere.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.