Hľadáte novú kabelku? Pomôžeme vám vybrať si ju

0 12

Kabelky sú módne doplnky, ktoré využívame dennodenne, či už do práce, na stretnutie s kamarátkami, či na behanie po úradoch. Ak uvažujete, že by ste si teraz na jar kúpili novú kabelku, ktorá by vám dokonale pasovala k jarnému oblečeniu, čo máte v šatníku, poradíme vám, ako si ju vybrať.

Výber kvalitného materiálu

Ponuka dámskych kabeliek je viac než veľká a vybrať si z nich kvalitnú kabelku môže byť náročné. Ak si chcete vybrať kvalitné kabelky, je potrebné všímať si, aký je materiál zvršku. Zvršok kabelky je vystavovaný vonkajším vplyvom a práve preto musí byť odolný, nesmie praskať a musí sa ľahko udržiavať.

Zo všetkých materiálov je najlepšia jednoznačne koža. Kožené kabelky sú trváce, jednoducho sa udržiavajú a sú hlavne ľahko kombinovateľné. Keď si navyše vyberiete vhodnú veľkosť kabelky, kabelka bude nositeľná na viac príležitostí.

Kvalitná koža vám zaručí vysokú kvalitu kabelky, preto ak chcete novú kabelku, vyberte si nové kožené kabelky.

Vnútorné členenie a veľkosť kabelky

Ak si chcete kúpiť pekné kabelky, okrem kvality materiálu zvršku si všímajte aj vnútorné členenie a veľkosť kabelky. Čo sa týka vnútornej strany kabelky, vo vnútri musíte mať viac priečinkov, či už otvorených, alebo zatvorených. Veľkosť kabelky by ste mali vyberať na základe toho, na aké príležitosti plánujete kabelku využívať. Ak chcete kabelku na prechádzky s deťmi, na rýchle vybavovačky, či na stretnutia s kamarátkami v kaviarni, postačia vám kožené crossbody kabelky.

Ak ale potrebujete novú kabelku do práce, uprednostňujte obdĺžnikové kabelky, do ktorých sa zmestí formát A4.

Ak chcete kabelku, ktorá bude nielen kvalitná, ale aj ľahko kombinovateľná, je lepšie, keď uprednostníte neutrálne farby. Sivá, béžová, hnedá, čierna – tieto farby sú ľahko kombinovateľné so všetkými farbami a práve preto sú také obľúbené.

Zdroj obrázka:

Autor: Ann Haritonenko / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.