Kvalitné náhradné diely, ktoré zachránia vaše spotrebiče

0 29

Kúpa nových spotrebičov nepatrí medzi najlacnejšie položky a práve preto by sme si mali dávať väčší pozor na to, aby sme nekúpili síce lacný, ale zato veľmi nekvalitný spotrebič. Je všeobecne známe, že dnešné spotrebiče nevydržia dlho a meníme ich častejšie ako v minulosti. Ak sa ale o spotrebiče dobre staráme, vydržia nám.

Kuchyňa

Keď sa nám ale daný spotrebič pokazí, neznamená to, že ho musíte vyhodiť a kúpiť si nový. Na slovenskom trhu nájdete dobrých predajcov kvalitných náhradných dielov, ktoré vám opäť sfunkčnia váš obľúbený spotrebič.

Náhradné diely na práčky Electrolux

Ak máte doma práčky tejto značky, konkrétne na eshope teleso.sk nájdete aj kvalitné náhradné diely na práčky Electrolux. Ak vám ale práčka prestane fungovať, jednoznačne si zavolajte niekoho, kto by vám pozrel, kde je chyba. Najčastejšie sa vie pokaziť ohrievacie teleso práčky alebo motorček čerpadla práčky. Problém môže byť ale aj niekde inde, preto určite nič nepodceňujte a radšej zverte opravu do rúk skúsených odborníkov.

Ak je práčka ešte v záruke, môžete sa obrátiť na predajcu práčky. Bez dokladového lístku o zaplatení by ste ale nepochodili. Ak už práčka nie je v záruke, kúpte si kvalitný náhradný diel.

Aby vám ale práčka vydržala čo najdlhšie, pravidelne ju čistite od vodného kameňa, utierajte a čistite tesnenia dvierok práčky, nezabúdajte na čistenie filtra a odstraňujte usadeniny v priestore, kde nalievate/sypete prací prášok a aviváž.

Náhradné diely na značku Beko

Jedna z popredných značiek spotrebičov v Európe a najpredávanejšia cenovo dostupná značka. Ak máte doma akýkoľvek spotrebič tejto značky, či už práčku, sporák, alebo elektrickú rúru, v prípade akejkoľvek poruchy sa môžete obrátiť na teleso.sk, kde nájdete lacné náhradné diely značky Beko vhodné do práčok, sporákov, umývačiek.

Keď sa vám pokazí jedna súčiastka, nie je nutné spotrebič vyhadzovať. Stačí si kúpiť nový náhradný diel, zohnať majstra, ktorý vám ho vymení a spotrebič vám môže slúžiť ďalej.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.