Máte letnú kuchynku? Toto by vám v nej rozhodne nemalo chýbať

0 24

Trávite veľa času na svojej záhradke a terase? Doprajete si každý večer posedenie pri vínku, pive a dobrej nálade? Určite ste sa už ale zamýšľali nad tým, že okrem chutných nápojov, by ste si radi pripravili aj chutnú večeru alebo obed. Čo by teda rozhodne nemalo chýbať aj vo vašej letnej kuchynke?

Letná kuchyňa
Letná kuchyňa

Sporák

Ak už v klasickej kuchyni potrebujete vymeniť sporák, ten starší, ak je ešte funkčný, presuňte do letnej kuchynky. Tam ho zúžitkujete najmä cez letné mesiace, kedy sa vám nebude chcieť tráviť čas v interiéri a radšej si pri príprave chutného jedla vychutnáte spoločnosť svojej rodiny na čerstvom vzduchu. Zísť sa vám môže aj dobrá pizza pec. Musíte mať na ňu ale miesto. Domáca pizza pripravená s láskou však bude chutiť celej rodine.

Drez

Ak budete varievať vonku, istotne sa vám nebude chcieť behať dovnútra umývať špinavý riad. V letnej kuchynke si dajte spraviť odpad z kuchynského drezu. Tento krok si však vopred naplánujte. Vodári majú totiž cez letné prázdniny plné ruky práce. To isté bude platiť aj vtedy, keď si budete chcieť dať postaviť záhradný krb.

Ak nechcete odbiehať ku grilu, zaujať vás môže aj raclette grill.

Skrine na uskladnenie riadu

Môžete využiť starý sekretár po starých rodičov, alebo aspoň nejaké časti starej kuchynskej linky. Riady potrebujete niekde uskladňovať. Nemôžete si dovoliť, aby boli len tak niekde vyložené. Do týchto skriniek uskladňujte príbory, poháre, taniere, ale aj čisté utierky.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.