Nájsť si partnera nie je žiadna veda. Poradíme si, ako na to

0 25

Single život niektorým ženám prekvapujúco vyhovuje. Mnohé ženy však nechcú zostať samy a preto hľadajú všetky možné spôsoby, ako si nájsť partnera, s ktorým nielenže budú zdieľať spoločnú domácnosť, budú sa aj navzájom milovať, podporovať. Nájsť si partnera vôbec nie je žiadna veda. Treba však vedieť jednu vec, a to, čím viac sa budete snažiť, tým dlhšie bude trvať nájdete partnera. Nie nadarmo sa hovorí, že lásku nájdete práve vtedy, kedy sa najmenej snažíte.

Nájdite si partnera
Nájdite si partnera

Zmierená s rozchodom

Začať si hľadať nového partnera by ste mali až vtedy, keď budete zmierená s prechádzajúcim rozchodom. O to viac, ak príčinou rozpadu tohto vzťahu bola nevera. Musíte sa mať rada. Nesmiete si vyčítať bolestivý rozchod, pretože za rozpad vzťahu nikdy, ale naozaj nikdy nemôže len jeden partner. Obaja majú podiel v tom, že ich vzťah prestal fungovať a rozpadol sa. Ak už ste zmierená s rozchodom a hlavne poučili ste sa, ste pripravená začať novú etapu svojho života.

Hlavne buďte samy sebou

Partnera si nájdete, resp. on si nájde vás, ak budete sama sebou. Žiadna pretvárka ešte žiadnej žene nepomohla ani nie nájsť si vzťah, ale udržať si ho. Buďte sama sebou, usmievajte sa, myslite pozitívne a ani sa nenazdáte a vo vašom živote sa objaví niekto, kto bude stáť za to.

Ak si chcete nájsť partnera, neseďte doma, ale stretávajte sa s kamarátkami a kamarátmi. Robte to, čo vás baví, pretože nikdy neviete, aj napríklad vo fitness centre pri cvičení sa môžete zoznámiť s nejakým mužom.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.