Nemáte zabezpečený rozvoz svadobných hostí? Vyriešte to čím skôr

0 142

Svadobná sezóna je už v plnom prúde. Väčšina snúbencov dolaďuje už posledné detaily a plne sa sústredí na svoj deň D. Ak už máte vopred nahlásené menu, zajednanú výzdobu, šaty, kozmetičku a kaderníčku, nesmiete zabudnúť ani na zabezpečenie rozvozu svadobných hostí na/ zo svadby.

Rozvoz svadobných hostí
Rozvoz svadobných hostí

Niektorí budú potrebovať aj ubytovanie

Ak pozývate na svadbu aj hostí, ktorí bývajú ďaleko od vás, resp. ďaleko od miesta, kde sa bude konať svadba, musíte im zabezpečiť aj ubytovanie. Buď sa rozhodnete, že svojich známych prichýlite u vás doma, alebo im zabezpečíte izby v hoteli. Ak napríklad pochádzate z okolia Žiliny a svoju svadbu organizujete v Žiline a vaši hostia pochádzajú napríklad z ďalekého východu, viete si predstaviť, ako by sa asi dopravili domov?

Spokojnosť hostí

Nemusíte sa obávať, v Žiline dokážete nájsť lacné ubytovanie aj v centre Žiliny. Ubytovanie však musí byť na úrovni, aby vaši vzácni hostia boli spokojní a vracali sa zo svadby domov s príjemnými zážitkami.

Na svadbu je ideálny autobus

Čo sa týka presunu svadobných hostí na miesto, kde sa bude konať hostina, odporúčame vám priestranný autobus. Zmestí sa do neho väčší počet ľudí a vy sa tak nemusíte báť, že nejakí svadobní hostia budú stáť pred kostolom, zatiaľ čo vy už budete na ceste na miesto hostiny, poprípade budete smerovať na miesto, kde sa budete fotiť.

Odvoz zo svadobnej hostiny

Na odvoz so svadobnej hostiny budete potrebovať viacmiestne auto. Všetkých hostí naraz neodveziete, to je jasné. Nie každý hosť bude chcieť ísť domov v rovnakom čase, preto ak máte možnosť, nájdite si niekoho, kto má takéto viacmiestne auto. Možno aj majiteľ priestorov, kde máte hostinu, je na takéto veci pripravený a je vám ochotný poskytnúť takýto automobil. Musíte sa však vopred spýtať, aby ste vedeli, na čom ste.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.