Originálne darčeky, z ktorých padnete na zadok

0 8

Plánujete svojej polovičke alebo svojim priateľom kúpiť originálny darček? Bojíte sa experimentovať, ale zase nechcete kupovať klasiku, ktorú možno už má alebo dostane? Poradíme vám zopár originálnych darčekov, ktoré potešia ženu, ale aj muža.

Darček
Darček

Namaľovaný obraz

Originálny darček nielen mladomanželom, ale aj dvom partnerom. Ak máte v okolí niekoho, kto perfektne kreslí, poprípade ste na výlete a stretli ste takéhoto pouličného maliara, neváhajte a dajte vyhotoviť takýto originálny obraz. Stačí, ak po návrate z dovolenky/ výletu pôjdete vybrať rám na obraz, dáte ho zarámovať a darček máte pripravený.

Zarámovaná fotografia ako obraz

Ak ale nechcete kresbu, pokojne im môžete dať vyvolať fotografiu a dať ju následne zarámovať. Predaj rôznych obrazov je síce v našich končinách pomerne rozšírený, ale takýto originálny obraz určite nebude nikto očakávať.

Adrenalínový zážitok

Má váš partner/ partnerka alebo kamarát/ kamarátka rád adrenalín? Nič lepšieho by ste pre nich nemohli vymyslieť. Mnoho miestnych cestovných kancelárií ponúka aj takéto typy zájazdu. Vyskúšať môžete paragliding, jazdu na štvorkolke, výstup na Gerlachovský štít a podobne.

Praktický hand made výrobok

Ak ste v niečom zruční, poprípade poznáte skvelé hand made predajne, odporúčame vám skúsiť kúpiť takýto typ darčeka. Sami dobre viete, čo váš známy potrebuje, čo ho zaujíma a čo ho poteší. Napríklad ženy potešia originálna hand made výrobky z ľanu – vrecúška na bylinky, košele alebo sukne.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.