Plánujete oživiť svoj šatník novým oblečením? Poradíme vám, ktoré oblečenie uprednostniť

0 8

Vzhľadom na súčasnú situáciu mnohé ženy využili viac voľného času na upratovanie šatníka. Väčšina žien si s príchodom nového ročného obdobia zaobstaráva nové kúsky na dané ročné obdobie. Keďže sú ale obchodné centrá zatvorené, musíme objednávať oblečenie cez internet.

Plánujete svoj šatník oživiť novým oblečením? Poradíme vám, aké oblečenie uprednostniť.

Nové dámske nohavice

Obtiahnuté dámske nohavice sú praktickým kúskom práve teraz na jar. Môžeme ich kombinovať s tričkami s dlhými rukávmi, ale pokojne ich môžeme zladiť aj s voľnými blúzkami. Ak chcete oživiť dámsky šatník, kúpte si nové dámske nohavice. Odporúčame skinny džínsy, cigaretové nohavice, ale aj pohodlné jednofarebné legíny. Tieto dámske nohavice využijete počas celej jari a aj na začiatku leta. Môžete ich nosiť aj ako súčasť elegantného outfitu do práce, ale aj na voľnočasové aktivity.

Dámske plavky

Leto sa blíži a preto je ideálny čas na výber nových plaviek. Moderné dámske plavky oživia váš šatník, najmä teraz, keď sa blíži leto a chcete chytať nejaký ten základ. Pri výbere sa dôkladne premerajte a výber prispôsobujte vždy svojim mieram. Eshopy predávajúce moderné dámske plavky ponúkajú výber viacerých vzorov, takže sa nemusíte báť, že by ste si nemali z čoho vyberať.

Topy s trojštvrťovými rukávmi

Práve v tomto ročnom období využijete topy s trojštvrťovými rukávmi. Kúpte si jednofarebné, ale aj vzorované nové dámske topy s trojštvrťovými rukávmi. Môžete ich nosiť pod bomber bundy, džínsové bundy, ale aj pod dámske saká.

Odporúčame kúpiť zopár bezvzorových, jednofarebných topov s trojštvrťovými rukávmi, ale zaobstarajte si aj vzorované topy. Bodky, pásiky, kvety – práve tieto vzory vyhrávajú.

Okrem vyššie spomínaného oblečenia odporúčame kúpiť farebný kardigán z počesanej teplákoviny, tenký dámsky kabát – trenčkot, nové elegantné blúzky, či štýlové dámske vesty rôznych dĺžok. Či už preferujete elegantný štýl, alebo ten ležérny, stavte na kvalitné kúsky, ktoré budú dobre kombinovateľné s väčšinou oblečenia, čo máte v šatníku.

Zdroj obrázka:

Autor: LStockStudio / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.