Vyskúšajte vo vašom interiéri nestarnúce drevo

0 14

Drevo je nadčasovým materiálom. Jeho prírodný vzhľad osloví takmer každého. Preto je obľúbeným dizajnovým prvkom v interiéri aj exteriéri. V nasledujúcich riadkoch sa spolu pozrieme na dva moderné spôsoby jeho využitia.

Zrubový profil
Zrubový profil

Moderný zrubový profil

Moderný zrubový profil využijete v interiéri aj exteriéri. Každému domu alebo chate dodá vzhľad pravej drevenice. Zrubový profil sa vyrába z kvalitného smrekového dreva. Jednotlivé kusy sú vyrobené s drážkou a perom, ktoré do seba dokonale zapadajú. Pologuľatý tvar vytvára dojem, že dom je postavený z dreva. Takýto profil naplní všetky vaše požiadavky na kvalitu, životnosť aj vzhľad. Moderný dizajn zrubového profilu krásne vynikne ako obklad stien, stropov aj vonkajších múrov stavby.

Ako sa vyrába moderný zrubový profil

Na výrobu zrubového profilu sa používa kvalitné masívne drevo. Po dôkladnom vysušení sa tvaruje do pologuľatého tvaru. Každý kus dokonale splní vaše nároky na kvalitu. Smrekové drevo má dlhú životnosť a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Drevo má okrem toho výborné tepelno-izolačné vlastnosti.

Skúste aj pevné terasové dosky

K rodinnému domu alebo chate neodmysliteľne patrí terasa. Obľúbeným riešením pri úprave terás sú pevné terasové dosky. Vhodne zapasujú ku klasickému aj modernému dizajnu vášho domova. Vyrábajú sa z kvalitného dreva alebo jeho imitácie. Pre výborné vlastnosti týchto materiálov sa môžete spoľahnúť, že vaša terasa vydrží námahu každodenného používania.

Jednotlivé kusy do seba vzájomne dokonale zapadajú vďaka premyslenému konštrukčnému systému drážok. Na trhu nájdete širokú ponuku pevných terasových dosiek z rôznych druhov drevín. Kvalitné opracovanie a správna starostlivosť vám zaručí ich dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.