Zabezpečte si nezávislé kúrenie ešte pred príchodom zimy

0 33

Pri letných horúčavách nám myšlienky občas zablúdia na príjemné zimné schladenie, avšak aj tak leto je pre väčšinu najobľúbenejšie ročné obdobie. Pred každou zimou je potrebné dať skontrolovať auto do servisu, aby sa predišlo mnohým nepríjemnostiam. Skvelým vybavením moderných áut býva aj nezávislé kúrenie. Viacerí majitelia motorových vozidiel si ich nevedia vynachváliť. Ak neviete čo to je, ako to funguje, viac vám prezradíme práve my.

Možnosť vyhriať si interiér auta z domova

Každý to veľmi dobre pozná. Cez extrémne mrazy, keď príde k auto a otvorí ho, má predná a zadné okná pozamŕzané, interiér je veľmi chladný a ani volant nie je na dotyk príjemný. Neostáva vám nič iné, len stáť na parkovisku a čakať, kým odmrznú okná na aute a kým sa interiér auto nahreje. Takéto státie so zapnutým kúrením a motorom má vplyv na spotrebu a nikomu nie je príjemné čakať, kým sa ľadové auto nahreje.

Tohto všetkého vás dokáže zbaviť práve nezávislé kúrenie. Ak si zabezpečíte najmodernejšie nezávislé kúrenie, státie na parkovisku a nepríjemný chlad v interiéri auta sa vás týkať nebude. Pomocou diaľkového ovládania si budete môcť nastaviť interiérovú teplotu auta v predstihu z pohodlia domova a keď prídete k autu, auto už bude nahriate a sklá nebudú zamrznuté. Viaceré nezávislé kúrenia od rôznych firiem sa však nedajú ovládať na diaľku. Napríklad Pandora ponúka nezávislé kúrenie, ktoré budete môcť ovládať na diaľku a niet divu, že práve tejto firme sa darí v predaji kvalitného nezávislého kúrenia. Funkcia diaľkového štartu a zobrazenie teploty interiéru je to, čo z nezávislého kúrenia od Pandory robia jednotku na trhu.

Ak ale máte obavy, že by vám nezávislé kúrenie nechávalo auto nebodaj odomknuté, nemajte obavy. Vaše auto ostane chránené a keď k nemu prídete, klasicky si ho otvoríte. Zabezpečenie auta ostáva pri inštalácii nezávislého kúrenia nenarušené.

Zabudnite na dlhé oškrabávanie vrstvy ľadu na prednom skle a odhŕňanie veľkej vrstvy snehu z kapoty a strechy. Nezávislé kúrenie vás odbremení od týchto starostí spojenými so zimným obdobím.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.