Základné pravidlá, ktorých by ste sa mali držať pri chudnutí

0 29

Vianočné sviatky sú už dávno za nami, no niektoré z vás majú ešte stále problém schudnúť kilogramy, ktoré sa počas dvoch týždňov na vás nalepili. Nadváha dokáže s psychikou ženy poriadne zamávať a preto máme pre vás pár zaujímavých tipov, ako sa z tohto začarovaného kruhu dostať.

Ak chcete schudnúť, mali by ste sa držať týchto pravidiel.

Zdraví detox

Vyhýbajte sa fastfoodom a ťažkým jedlám

Ak ste milovníčkou týchto jedál, radšej na ne rovno zabudnite. Schudnúť neschudnete, ak budete jedávať ťažké mastné a vyprážané jedlá, ktoré váš žalúdok a črevá zaťažia. Navyše práve z týchto jedál sa najviac priberá, preto keď vás napadne, že by ste si dali niečo nezdravé, myslite na to, že z toho priberiete. Takýmito myšlienkami zaženiete chute na niečo nezdravé, vyprážané a mastné.

Nemá zmysel jedávať takéto jedlá a potom si dávať lieky na chudnutie.

Ak si chcete pomôcť liekmi na chudnutie, upravte svoj životný štýl a až potom si kúpte účinné lieky na chudnutie. Tieto lieky by ale mali byť 100% prírodné.

Zahrňte do jedálnička viac ovocia a zeleniny

Kilogramy nepôjdu dole, ak si neupravíte jedálniček. Skúste namiesto sladkosti jedávať viac ovocia. Nezabúdajte ani na zeleninu, ktorá vám poskytne všetky vitamíny a minerály a dokonale vás zasýti. Kúpte si extra silný smoothie mixér Delimano, ktorý je výkonný a dokáže vám pripraviť chutné smoothie z akýchkoľvek ingrediencií.

Takéto smoothie si brávajte so sebou aj do práce. Bude to chutná desiata, ktorá vám dodá energiu na celé dopoludnie.

Hýbte sa

Okrem úpravy jedálnička, jedávania ovocia a zeleniny by ste mali dbať na pohyb. Nadbytočných kíl sa nezbavíte, ak sa nebudete hýbať a väčšinu voľného času budete ležať na gauči.

Dámy, skúste na začiatok obyčajné prechádzky s nordic walking palicami. Neskôr skúste menšie cyklotúry a turistiku na horách. Vedeli ste, že turistika dokonale spevňuje zadok a nohy?

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.