Zima 2017 – módne tipy a trendy

0 10

Zima tento rok určite ešte nepovedala posledné slovo. Preto sú debaty o zimných módnych trendoch stále v kurze. Všimli ste si, čo tento rok letí? Ak nie, pokúsime sa vás naviesť správnym smerom. Prijmite tento článok ako malú inšpiráciu k oživeniu vášho šatníka.

Zimná móda
Zimná móda

Páperové bundy

Našťastie sú dávnou minulosťou doby, kedy sa nosili veľké neforemné bundy a kabáty, ktoré perfektne zavadzali a až prekvapivo dobre a spoľahlivo nehriali. Ak mal minulý režim nejaké výhody, toto medzi ne určite nepatrilo. Dnes je všetko inak a módnym trendom kraľujú páperové bundy. Farby aké len chcete, príjemné na nosenie a najmä ľahké a veľmi hrejivé. S týmito vlastnosťami nie je žiadnym prekvapením, že ich obľúbenosť sa už zopár rokov drží na absolútnom vrchole. Aj tohtoročná zima páperovým bundám svedčí. Môžete si ich vyberať v kratších či dlhších strihom, záleží len na vašom vkuse a preferenciách.

Svetre

Mať sveter vo svojom šatníku je jednoducho nutnosť. Aspoň pre dámy, ktoré milujú komfort a príjemné, hrejivé teplo keď je to najviac treba. Nie je však sveter ako sveter. Ten s prívlastkom „módny“ by mal byť predovšetkým farebne jednoduchý. V kurze je šedá, telová či rôzne odtiene tmavých farieb. Z materiálov to vyhráva jednoznačne vlna, ktorá v zime splní všetko, čo od nej očakávate. Svetre s takýmito parametrami sa dajú perfektne kombinovať s džínsami aj elegantnými outfitmi a sú vhodné na voľný čas aj výnimočnejšie udalosti.

Topánky

Pri výbere topánok sa tento rok oplatí vsadiť na tie s vysokým opätkom, prípadne čižmy. Ale tiež vysoké, najlepšie nad kolená. Highheels vám dokonale opticky predĺžia nohy, ktoré tak budú vyzerať štíhlejšie. Ak siahnete po čižmách, tak určite z kvalitnej kože. Farebne netreba ísť do extrému, páčiť by sa mohli čierne, bordové alebo béžové. Takéto čižmy sú dosť výrazné, preto to s doplnkami k nim nemusíte vôbec preháňať.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.