Máte vlastnú predstavu o ideálnom zásnubnom prsteni?

0 20

Moment, kedy muž pokľakne pred ženu so zásnubným prsteňom, zvykne byť jeden z najdôležitejších momentov v ich životoch. Aj keď zásnubný prsteň je len „dočasný“ a očakáva sa, že ho v blízkej dobe nahradí svadobná obrúčka, určite každá žena dúfa, že jej partner vyberie taký, ktorý bude rada nosiť.

Zásnubný prsteň
Zásnubný prsteň

Zlato nie je len žltá farba

Všímaví partneri môžu váš štýl odpozorovať z iných prsteňov, ktoré nosíte. Ak však prstene nenosíte, svojmu partnerovi určite s výberom pomôže ak mu naznačíte, aký štýl prsteňa sa vám páči. Počkať a zamýšľala ste sa vôbec nad tým, aké zásnubné prstene s diamantom sú tie pravé pre vás?

Základom je farba zlata. Žltá je klasika, ktorá zrejme nikdy nevyjde z módy, ale v poslednej dobe je populárne hlavne biele zlato, keďže sa najlepšie kombinuje s akýmikoľvek ďalšími doplnkami, či outfitmi. Ružové zlato môže pôsobiť extravagantnejšie, ale rozhodne by ste takýmto prsteňom zaujala.

Aby ste vedela dať indíciu partnerovi, musíte sama vedieť, aký prsteň by ste chcela

So štýlom prsteňa to je už o niečo zložitejšie. Na rozdiel od diamantových náušníc, ktoré by sme mohli jednoducho rozdeliť na kôstkové, kruhové a visiace, prstene majú rôznych štýlov viac. Zrejme najväčšou klasikou je takzvaný solitér, prsteň s jedným diamantom. Ak máte rada minimalistický dizajn, takýto prsteň bude pre vás to pravé. Ich jednoduchosť im totižto nič neuberá na kráse.

Ak pri šperkoch preferujete minimalistickejší dizajn, ale neuspokojíte sa len s jedným diamantom, naznačte partnerovi, že by ste ocenila prsteň, ktorý bude mať okrem väčšieho hlavného diamantu aj postranné diamanty, ktoré ho budú krásne dopĺňať.

V prípade, že si zakladáte na symbolike, určite je pre vás špeciálne číslo 3. V takom prípade sa k vám hodí prsteň s tromi diamantmi, ktoré môžu symbolizovať minulosť, prítomnosť, budúcnosť, či rodinu, alebo mať duchovný rozmer.

K prsteňom, ktoré majú okrem výrazného hlavného diamantu aj ďalšie menšie, ktoré ho dopĺňajú, patria aj prstene v štýle Halo. Pri takýchto prsteňoch menšie diamanty obkolesujú väčší centrálny. A ak chcete prsteň, ktorý bude čo najoslnivejší a osadený veľkým množstvom diamantov, ktoré budú „dláždiť“ okolie toho hlavného, potom sú prstene v štýle Pavé to p(r)avé.

Zdroj obrázka: wavebreakmedia / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.