Adrenalínový tandemový zoskok pre každého

0 51

Adrenalínový zážitok, ktorý je navyše bezpečný – to znamená, zoskok z lietadla, ktorý je tandemový. Kontrolovaný zoskok je skvelý zážitok, pri ktorom si užijete skvelú zábavu. Stačí len odhodlanie, chuť zažiť niečo nové a štipka odvahy. Môže ísť o o skvelý darček k rôznym sviatkom, keď chcete blízkemu či príbuznému darovať zábavu. Alebo si len tak z dlhej chvíle užiť niečo iné a nabité poriadnou energiou.

Tandemový zoskok
Tandemový zoskok

Istí vás skúsený pilot

Tandemový zoskok má výhody, ktoré pre neskúseného človeka znamenajú bezpečný a kontrolovaný osem minútový pád s padákom. Skúsený inštruktor vám vysvetlí ako si tento zážitok čo najviac užiť. Zistíte čo treba robiť, ako bude celý pád prebiehať, a ako sa správať, aby ste si celý tento zážitok užili čo najviac.

Tisícky spokojných nadšencov

Máte super možnosť, zoskok padákom bol totiž v minulosti len výsadou vojakov či policajtov, teraz je tento adrenalínový zážitok prístupný pre všetkých odvážlivcov a na Slovensku si ho ročne užije viac ako tisícka nadšencov, medzi ktorých sa pokojne môžete zaradiť aj vy.

Pokiaľ však nechcete sólo zoskok, ktorý je navyše len pre ozajstných odvážlivcov, skočte si so skúseným inštruktorom. Pre amatérov je to lepšia voľba, keďže sa nemusíte na nič sústrediť a len si užívať voľný pád.

Spomienka v podobe fotiek alebo videa

Inštruktor bude dávať pozor za vás a správne sa rozhodne, kedy bude najlepšie otvoriť padák pre bezpečné pristátie. Dokonca vás inštruktor pri páde môže odfotiť alebo natočiť a tak budete mať doslova spomienku na celý život.

Zážitok, ktorý vás nezruinuje

Tandemového zoskoku cena nie je závratná, a to aj napriek tomu, že vás inštruktor musí zodpovedne na všetko pripraviť a bezpečne previesť celým zoskokom.

Je to zábava za dostupnú cenu, pretože za tento zážitok nedáte obrovské tisícové sumy. Zoskok môžete získať už za cca 140 eur za jeden voľný pád. V cene máte školenie od skúseného inštruktora, výstroj a výbavu, cestu lietadlom, profesionálne zložený padám, istotu bezpečného pristátia a niekoľko minút adrenalínu. Pritom voľný pád trvá asi jednu minútu počas ktorej budete padať asi dvesto kilometrovou rýchlosťou za hodinu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.