10 tajných znakov podľa ktorých spoznáte, že s vami začal flirtovať

0 4 420

Flirtovanie je veľmi príjemná záležitosť. Najmä v prípade, že sa doň s vami pustí skutočný sympaťák, ktorý by stál za hriech. Podľa čoho rozoznáte, že muž s vami začal flirtovať? Rozlišujte týchto 10 znakov.

Postoj

Muži o tom mnohokrát ani netušia, ale keď flirtujú so ženou, ich postoj a celkový výraz sa mení. Stoja pevne, mierne rozkročmo, narovnajú sa, dajú ruky vbok – podvedome sa snažia pôsobiť mužsky a, takpovediac, zväčšiť svoj objem. Akoby chceli dať najavo: „Som tu, aby som ťa chránil.“

Oblečenie

Ak sa mu páčite, podvedome sa snaží vyzerať dobre. Pri konverzácii sa často dotýka svojho oblečenia, napráva si tričko alebo nohavice. Podobne sa to môže diať aj s okuliarmi. Ak náhodou nosí dioptrické okuliare, často sa s nimi hrá a neustále si ich napráva. Prosto na vás chce zaujať všemožnými spôsobmi. Chvíľa, za ktorú môže muž zapôsobiť, je často veľmi krátka a podvedomie chlapov v tom má celkom jasno.

Výraz tváre

Svaly na tvári majú schopnosť vytvárať tony emócií a preto aj podľa výrazu tváre ľahko spoznáte, že s vami muž flirtuje. Nekončiaci úsmev a nadvihnuté obočie – to sú nespochybniteľné znaky, že vás chce zaujať.

5 signálov, ktoré o mužovi prezradia všetko

Spoločné znaky

Ak sa mužovi páčite a je schopný to dať najavo, môžeme sa staviť, že stoj čo stoj bude popri konverzácii hľadať niečo, čo vás oboch spája. Napríklad spoločné záľuby prípadne akcie, na ktoré sa chystáte. A keď na ne natrafí, nezabudne túto „zhodu“ zdôrazniť: „Budeš tam? To je neuveriteľné, ja tiež! Fakt tam budeme v jeden okamih? To je ale náhoda. Super, že máme niečo spoločné.“ Napríklad takto:).

Snaha byť k vám bližšie

Náklonnosť a príťažlivosť – tak tieto výrazy sa nie nadarmo používajú práve vtedy, keď sa majú dvaja radi. Flirtujúci muž sa bude snažiť vytvoriť medzi vami intímny moment aj tak, že k vám bude bližšie. Napríklad šepkaním do uška, prípadne vyhľadávaním vašej spoločnosti.

 

Flirtovanie
Flirtovanie

Snaha o fyzický kontakt

Ďalší stupeň jeho snaženia byť k vám bližšie. Správne načasovanie je však nutné, hoc aj letmý dotyk by nemal prísť príliš skoro – predsa len ide o narušenie vašej intímnej zóny a to si každý dovoliť nemôže.

Znaky podľa ktorých poznáte, že TO je ten pravý

Konverzácia

Flirtujúci muž sa bude snažiť rozhovor s vami všemožne naťahovať. Teda robiť presný opak toho, čo je bežné pri rozhovore dvoch mužov. Chlapi totiž majú tendenciu byť maximálne pragmatickí a vecní. Čím skôr nájsť pointu, ktorá veci môže posunúť ďalej. Pri flirtovaní toto ale neplatí

Snaha zistiť ako na tom ste

Flirtujúceho muža primárne nezaujíma váš zdravotný stav ani bankové konto. Jednou z priorít jeho záujmu je zistiť či a akú má u vás šancu. Či sa vo vašom živote nachádza niekto, s kým by eventuálne mal bojovať o vaše srdce a priazeň: „Víkend má byť slnečný. Určite ho stráviš niekde vonku s kamoškami alebo priateľom…?????“

Snaha chrániť vás

Prezradiť ho môže aj správanie gentlemana. Otvorí vám dvere, zloží a zavesí kabát, usadí vás na stoličku, pri kráčaní po chodníku ide pri vás z tej strany, z ktorej by mohlo hroziť nebezpečenstvo. Aj takto sa flirtujúci muž snaží ženu ochrániť, vytvoriť jej zázemie a tým zaujať jej pozornosť.

Pri rozhovore sa vám pozerá priamo do očí

To je najspoľahlivejšia technika ako zaujať druhú osobu. Flirtujúci muž udržiava očný kontakt a sústredene vás počúva, hoci, v hlave mu pri tom môže bežať celkom iný príbeh. Vy mu rozprávate aký ste mali deň v práci, zatiaľ čo on v duchu premýšľa: „Aká je roztomilá. A ten úsmev! Skutočne sa mi páči! Ktovie či by prijala pozvanie na kávu…“

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.