Ako si spríjemniť voľné chvíle s partnerom?

0 40

Keďže situácia u nás a vo svete nie je práve najlepšia, viac času trávime s rodinou doma. Aby sme sa ale vyhýbali vypätým situáciám a zlepšili si náladu, hľadáme rôzne aktivity, ktorými by sme zabavili svoju myseľ a aspoň na chvíľu zabudli, čo sa okolo nás deje.

Ako si spríjemniť voľné chvíle s partnerom?

Spravte si luxusnú večeru pri sviečkach

Ak sú zrovna vaše obľúbené reštaurácie zatvorené a nerobievajú ani rozvoz, spravte si luxusnú večeru pri sviečkach aj u vás doma v jedálni. Použite slávnostný jedálny servis, vytiahnite luxusné prestieradlá, objednajte si perlové šampanské a pripravte si chutné jedlo, ktoré milujete. Nezabúdajte samozrejme ani na dezert v podobe chutného koláčika. Vyberajte skôr luxusnejšie jedlá a samozrejme aj dezerty. Ako dezert odporúčame chutný ovocný cheesecake, ktorý bude perfektne pasovať k perlovému šampanskému.

Zacvičte si spolu

Pohybu máte v tomto období pravdepodobne menej, preto skúste spolu každý deň, alebo aspoň každý druhý deň cvičiť. Stačiť vám budú len základné cvičebné pomôcky, ako napríklad kettlebell, posilňovacia guma a činky.

Skúste si nájsť cviky, vytvorte si cvičebný plán a skúste denne aspoň pol hodinu intenzívne cvičiť. Uvidíte, že pri takomto cvičení sa nielen zapotíte, ale aj zabavíte.

Skúste si spríjemniť chvíle doma malým darčekom

Aj keď nemáte možnosť ísť kúpiť priamo do predajne darček pre partnera, ešte stále máte možnosť si ho objednať cez internet. Keďže teraz veľa času trávite doma, môžu to byť napríklad pekné vtipné ponožky, vtipné boxerky, tričko s vtipnou potlačou, alebo aj nové cvičiace nástroje.

Váš partner vás môže zase obdarovať kyticou, alebo trvácimi kvetmi v podobe kvetinových boxov.

Pekným darčekom môže byť aj medvedík z ruží. Vydrží vám dlhšie ako kytica z čerstvých kvetov.

Úlohou malého darčeka je podporiť a povzbudiť partnera v tejto ťažkej chvíli. Aj maličké prekvapenie vám spríjemní deň a zlepší náladu.

Zdroj obrázka:

Autor: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.