5 signálov, ktoré o mužovi prezradia všetko

0 361

Schopnosť flirtovať má v sebe zakorenenú každý. Niekto ju používa viac, inému to zase hanblivosť v takej miere nedovolí. Tak či onak, ak sa mužovi páčite a nebojí sa to dať najavo, určite to spoznáte. Aj na základe týchto prejavov.

5 signálov, ktoré o mužovi prezradia všetko
5 signálov, ktoré o mužovi prezradia všetko

Všetko začína očným kontaktom

Očný kontakt dokáže veľa prezradiť. Ak ste muža z rôznych dôvodov zaujali, určite z vás nespustí oči. Občas to pre vás môže byť až nepríjemné a môžete sa cítiť ako korisť, ktorú si vyhliadol dravec. Ak sa vaše pohľady stretnú a on sa usmeje, je to na dobrej ceste.

Vyhľadáva vašu prítomnosť

Ďalším neklamným znakom sympatií je, ak vyhľadáva vašu prítomnosť a snaží sa získať vašu pozornosť. To obyčajne začína nevinnou poznámkou a prerastá až do začatia konverzácie. Ak bude konverzácia smerovať k trápnemu tichu, akiste sa tomu bude snažiť zabrániť, hoci aj veľmi zvláštnymi a možno úsmevnými otázkami.

Znaky podľa ktorých poznáte, že TO je ten pravý

Pri konverzácii je zvedavý a snaží sa zaujať

Témy rozhovorov sú silno individuálnou záležitosťou. So železnou pravidelnosťou však skĺznu vždy k tomu istému. Muž, ktorého ste zaujali, sa o vás bude pomocou otázok zaujímať aj pri konverzácii. Sú však aj typy, ktoré majú tendenciu chváliť sa kvôli tomu, aby zaujali a pritiahli na seba pozornosť. Zo svojho talóna zaiste vytiahnu silné triumfy – kariérne či športové úspechy, niektorí zdôraznia aj výšku svojho príjmu či spoločenské postavenie.

Na to, aby pôsobil čo najmužnejšie, používa všetky možné finty

Muž vyjadruje náklonnosť k vám celým svojim telom. Medzi spoľahlivé neverbálne prejavy patrí zdôrazňovanie mužnosti. Ak je s vami v kontakte, snaží sa vystierať, zaťahovať brucho a vypínať hruď. Častým sprievodným javom záujmu je rozšírenie zreničiek a tiež opakovanie vašich pohybov, takzvané zrkadlenie.

Lúči sa s vidinou ďalšieho stretnutia

Pri lúčení či odchode venuje posledný pohľad práve vám. Často býva veľmi intenzívny. Ak ste došli až k rozhovoru, bude jeho záver smerovať do budúcnosti. Spýta sa vás čo budete robiť na druhý deň, alebo navrhne pokračovanie rozhovoru pri ďalšom stretnutí.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.