Ako vyzerať šik aj počas zimy? Poradíme vám trendy kombinácie dámskeho oblečenia a doplnkov

0 18

Vyzerať dobre pri akejkoľvek príležitosti v spoločnosti túži každá žena. Zimné obdobie však na prvý pohľad vyzerá, že si zo skrine nebudú môcť vybrať také oblečenie, ktoré by zvýrazňovalo ich sexepíl.

Ako vyzerať šik aj počas zimy? Poradíme vám zaujímavé a pritom trendy kombinácie dámskeho oblečenia a doplnkov.

Predĺžený sveter s véčkovým výstrihom, legíny/pančuchy, dlhé zimné bundy a moderné dámske kabelky

Ak chcete vyzerať šik aj počas zimy, odporúčame vám kúpiť si, vyťahovať zo skríň predĺžené pletené svetre s praktickým véčkovým výstrihom. K ním môžete kombinovať teplé pančuchy, alebo podšité legíny, ktoré vás aj v silných mrazoch dostatočne ochránia.

Predĺžený sveter s véčkovým výstrihom vás tiež zahreje, ale zároveň zvýrazni vaše ženské krivky. Aj počas zimy môžete vyzerať šik,sexy. Stačí nosiť pohodlné predĺžené pletené svetre.

Na svetre môžete nosiť dlhé hrubé zimné bundy a k nim môžete kombinovať moderné dámske kabelky v ľahko kombinovateľnej farbe.

Tenký pletený rolák, strieborné náramky, legínsy a huňatá vesta

Okrem predchádzajúcej kombinácie odporúčame kombinovať aj tenké pletené roláky. Tie napriek tomu, že sú to roláky, dokážu zvýrazniť ženské krivky. Čo sa týka farieb, odporúčame kaki zelený, mentolový, bordový, fialový, ale aj výrazný horčicový. K farebným rolákom môžete zladiť praktické legínsy, ideálne z hrubšej látky, ktorá vás bude v chladných zimných dňoch aj trochu hriať. Na tenký rolák odporúčame obliekať napríklad huňaté vesty. Vrchný diel, v tomto prípade rolák, krásne ozdobia a zároveň vás budú pod zimnými bundami hriať a chrániť tak rizikové miesta pred chladom.

K rolákom neodporúčame nosiť prívesky. Skôr uprednostňujte strieborné náramky s dobrým zapínaním a v modernom dizajne.

Ako vrchný diel odporúčame vlnený dámsky kabát, ale v prípade väčšej zimy nezabúdajte siahať skôr po farebne neutrálnej zimnej bunde, pokojne aj kratšej.

Zdroj obrázka:

Autor: Izabela Magier / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.