Chcete schudnúť, ale neviete, ako na to? My vám poradíme, ako na to

0 33

Každá žena sa trápi pre nadbytočné kilogramy. Hľadá spôsob, ako schudnúť a skúša rôzne diéty, ale nezaberá ani žiadna.  Ak chcete schudnúť a vôbec neviete, čo by vám pomohlo, inšpirujte sa napríklad našimi radami. Uvidíte, že kilogramy pôjdu dole a váš život sa zmení.

Posilňovací stroj
Posilňovací stroj

Zabudnite na vyprážané a zamerajte sa skôr na čerstvé sezónne potraviny

Teraz je sezóna čerstvého ovocia a zeleniny. Využite lepší prístup k zdravým potravinám a vyskúšajte delenú stravu. Zabudnite však na vyprážané a zamerajte sa hlavne na čerstvé sezónne potraviny. Vášmu telu dodáte potrebné vitamíny, ktoré z vyprážaného syra nezískalo a ešte sa vám podarí upraviť si váhu. Nemusíte sa zameriavať na drastickejšiu zmenu – RAW diétu, ale stačí vám, ak vyskúšate delenú stravu. Výsledky sa začnú objavovať takmer hneď.

Ak sa ale rozhodnete aj cvičiť, predtým, ako si ľahnete na gymnastickú žinenku, nechajte váš žalúdok trošku na pokoji. Necvičte hneď po jedle. Uškodilo by vám to a spôsobilo problémy so zápchou.

Začnite sa viac hýbať

Kombinácia pohybu a zdravého stravovania vám pomôže upraviť si váhu. Stačí, ak vyskúšate cvičenie na posilňovacích laviciach, na kladkách, s činkami a samozrejme vyskúšate aj nejaké športy – plávanie, bicyklovanie. Ak chcete upraviť váhu, ležaním na gauči a jedením zdravej stravy to nedocielite. Nielenže sa musíte zdravo stravovať, ale mali by ste sa aj viac hýbať. Dokonca aj turistika vám pomôže znížiť hmotnosť. Stačí, keď budete chodiť na pravidelné túry, jesť zdravo a vyhýbať sa nezdravým potravinám a uvidíte, že všetko sa zmení. Budete sa cítiť lepšie, ovísajúci tuk razom zmizne.

Ak chcete schudnúť, nerobte tú chybu, čo ostatní. Vydržte a nevzdávajte sa hneď na začiatku. Nemôžete očakávať, že po prvom dni začnú kilogramy rapídne ubúdať. Ubúdať budú, ale chce to čas a ten väčšina zo žien nemá. Vydržte a uvidíte, že sa onedlho budete môcť pochváliť sexy postavičkou.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.