Čo musíte urobiť pre to, aby ste vyzerali mladšie?

0 27

Väčšina žien je nespokojná so svojim výzorom. Vyhovárajú sa na genetiku, pričom veľký vplyv na postavu má životný štýl, najmä však strava, ktorú konzumujú.Keďže sa blížia letné prázdniny, každá žena chce vyzerať v plavkách a v letných šatách pekne.

Ak ale chcete vyzerať mladšie, čo pre to musíte urobiť?

Doplňte šatník o nové farebné oblečenie a zakryte široké boky

Minimalizmus v šatníku obľubuje čoraz viac žien. Netreba sa ale báť výraznejších farieb, ktoré vás môžu omladiť. Odporúčame vám šatník doplniť o nové farebné oblečenie. Keďže je teraz leto, odporúčame vám kúpiť si kvetované šaty s áčkovou sukňou, dlhé sukne v pastelových farbách a nebojte sa ani moderného farebného kimona, ktoré vás zahreje počas chladných letných dní, či večerov.

Ak chcete vyzerať mladšie, dôležité je oživiť šatník novým farebným letným oblečením. Farebné oblečenie vás dokonale omladí!

Mnohé ženy v strednom veku sa trápia najmä so širšími bokami. Pri výbere nového oblečenia preto zohľadňujte aj strih. Ak máte napríklad široké boky, zabudnite na nohavice slim fit strihu. Dajte prednosť skôr áčkovým sukniam a rozšíreným nohaviciam.

Ak chcete vyzerať mladšie, skúste zakryť nedokonalosti práve oblečením vhodného strihu.

Zvýraznite svoje pery

Mladistvejší vzhľad získate aj vtedy, ak vyskúšate zväčšenie pier. Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou je maximálne bezpečné a prebieha na špecializovaných klinikách pod dozorom skúsených odborníkov. Na zväčšenie pier sa využívajú injekčné implantáty na báze kyseliny hyalurónovej.

Voľte skôr nude make-up

Farebné špirály, či farebne výrazné očné tiene vám zbytočne pridávajú na veku. Ak chcete vyzerať mladšie, uprednostňujte skôr nude make-up. Zvýrazní jemné ženské črty tváre, dokáže zakryť nedokonalosti pleti (pigmentové fľaky, malé jazvičky) a vďaka nemu budete vyzerať mladšie.

Odporúčame korektor na tvár, jemný kvalitný púder, obyčajnú čiernu špirálu a lícenku.

Zdroj obrázka:

Autor: fizkes / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.