Čo si ako prvé všímame na mužoch?

0 66

Je dokázané, že takmer polovica žien žije vo vzťahu s partnerom, o ktorom by nikdy nepovedali, že by s ním niekedy tvorili pár. Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú. Niečo pravdy na tom rozhodne bude. Viete ale, čo si ženy všímajú na mužoch ako prvé?

Čo si ako prvé všímame
Čo si ako prvé všímame

Reč tela

Pravdepodobne ste čakali, že ako prvé si ženy všímajú vypracované telo. Omyl! Násťročné dievčatá možno áno, ale zrelé ženy si všímajú celkové vyžarovanie a reč tela.

Spôsob, akým komunikujú

Ak muž len odpovedá na otázky a nemá záujem o konverzáciu so ženou, pravdepodobne si partnerku tak skoro nenájde a žena, s ktorou je na rande, ho nezaujala. Ženy od mužov vyžadujú, aby boli komunikatívni, ale zase aby sa príliš nepredvádzali. Spôsob, akým muž komunikuje, rozhoduje, či si žena s týmto mužom niečo začne, alebo to nechá tak. Muž jej môže doniesť aj kvalitne zabalený darčekový kôš plný dobrôt, ale ak nevie komunikovať a často používa vulgárne slová, ženu si nezíska.

Oči

Ženám sa páčia najmä modrookí blondiaci. Na farbe očí však samozrejme nezáleží. Už z toho, ako sa na vás muž díva, dokážete zistiť, či sa mu páčite, alebo ste mu nesympatická. Z očí dokážete vyčítať aj to, či je k vám muž úprimný a neklame vás. Nie nadarmo sa hovorí, že oči sú okno do duše. Kvety, darčekové koše pre ženy, ale aj menšie darčeky ocení na prvom rande každá žena. Ak sa muž žene nedíva priamo do očí a uhýba pohľadom, to, čo robí, nemyslí úprimne.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.