Hľadáte štýlové svadobné oznámenia? O jedných vieme

0 454

Príprava na vlastnú svadbu je dlhá a často aj náročná. A nie, nemyslíme čakanie na to, kedy sa váš partner rozhodne požiadať vás o ruku. Myslíme už reálne prípravy na váš veľký deň. Zariadiť treba množstvo vecí a medzi nimi aj svadobné oznámenia.

Svadobné oznámenia sú dôležitá súčasť príprav na svadbu

Aj keď ide zdanlivo o drobnosť, svadobné oznámenia sú veľmi dôležité. Veď nimi predsa dávate na známosť nielen to, že sa beriete, ale pozvaní hostia na nich nájdu aj informácie ohľadom miesta a termínu konania svadby.

To je zároveň dôvod, prečo by ste si svadobné oznámenia nemali nechávať na poslednú chvíľu. Veď pozvaní hostia potrebujú v dostatočnom predstihu vedieť, ktorý deň si majú „rezervovať“ len pre vás. K tomu pridajte čas potrebný na výrobu svadobných oznámení a taktiež čas, ktorý vám zaberie výber a zrazu zistíte, že svadobné oznámenia sú jednou z najskorších vecí, ktoré budete musieť riešiť.

Už teraz sa vám to zdá ako záplava informácií? Aby sme vám výber aspoň trochu uľahčili, máme pre vás tip na jeden druh štýlových svadobných oznámení, ktorým zaručene svojich svadobných hostí zaujmete.

Moderné svadobné oznámenia, ktorými zaujmete

Ide o transparentné svadobné oznámenia. Takéto oznámenia sa tlačia namiesto papiera na takzvaný mliečny plast, čiže akryl, o hrúbke 200 mikrónov. Svojimi vlastnosťami ničím nezaostáva za kvalitným papierom.

Na takýchto moderných svadobných oznámeniach krásne vyniknú farby, ktoré vďaka vlastnostiam tohto materiálu budú vyzerať, akoby boli natlačené na povrchu. Vďaka menšej absorpcii mliečneho plastu dokonca môžete farby na transparentných svadobných oznámeniach jemne cítiť aj hmatom. Ide tak o skutočne výnimočné svadobné oznámenia vhodné pre všetky páry, ktoré chcú zaujať už pri pozývaní hostí na svoju svadbu.

Zdroj obrázka:

Autor: KMNPhoto / Stock.adobe.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.