Mliečne fólie: Smart riešenie pre vaše okná

0 52

Súčasťou moderných stavieb a kancelárskych priestorov sú presklené plochy, cez ktoré preniká nielen slnečné žiarenie, ale aj zvedavé pohľady okoloidúcich. Aby sme si ale dokázali vytvoriť súkromie aj bez odstránenia týchto sklenených plôch, potrebujeme niečo, čo by nám pomohlo zatemniť interiérové priestory. Možno vás napadne kvalitná tieniaca technika ako závesy, žalúzie, rolety, ale my vám predstavíme niečo oveľa lepšie. Novinkou na trhu je mliečna fólia, ktorá je vhodná nielen pre firmy, ale aj súkromných užívateľov.

Obývačka

Prečo uprednostniť mliečnu fóliu?

Závesy, žalúzie, ale aj rolety zachytávajú veľké množstvo prachu v kanceláriách, ale aj v moderných domácnostiach. Vynálezcovia a výrobcovia mliečnej fólie sa rozhodli zrevolucionizovať odvetvie okien a záclon a trhu predstavili kvalitný produkt, ktorý sa dá ovládať dokonca aj pomocou mobilnej aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo. Z akéhokoľvek miesta si môžete nastaviť transparentnosť tejto fólie. Ak napríklad chcete, aby vám po návrate z práce svietilo slnko do interiéru, nastavíte si čas, kedy chcete, aby bol film transparentný a ďalej už nemusíte nič riešiť.

Mliečna fólia vám poskytuje súkromie na požiadanie. Jednoducho si nastavíte množstvo svetla prechádzajúceho sklom.

Mliečne fólie sú cenovo dostupné pre každého zákazníka. Cieľom predajcov mliečnych fólii bolo rozšíriť dostupnosť tejto novej technológie pre všetky vrstvy. Výhodou týchto fólií je nenáročná inštalácia. Nevyžaduje si žiadne výraznejšie zásahy so sklenených priečok. Jednoducho ich nalepíte na sklenené plochy, pripojíte transformátor s pripojením Wi-fi a následne zapnete zdroj napájania.

Ak potrebujete regulovať svetlo v interiéri, kúpte si cenovo dostupnú mliečnu fóliu od SONTE Slovakia. Predstavuje SMART riešenie pre vaše okná.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.