Nebojte sa extravagancie a vyšperkujte svoj šatník

0 34

Každá žena miluje listovanie v módnych magazínoch, v ktorých si „pasie oči“ na dokonale oblečených modelkách v exkluzívnych a často provokatívnych kúskoch. Lenže nie každá žena má odvahu vyjsť v niečom takom aj na ulicu. Nebojte sa byť odvážna a experimentujte s výraznejším oblečením. Uvidíte, že si to všimne aj okolie a stanete sa skutočnou femme fatale, ktorú budú všetci obdivovať.

Väčšina známych žien, ktorým leží svet pri nohách, je zároveň módnymi ikonami, ku ktorým vzhliadajú milióny fanúšikov. Medzi takéto celebrity patrí napríklad i sexy speváčka Beyoncé, Nicky Minaj, ktorá v úsporných kúskoch hrdo vystavuje svoje veľké pozadie, alebo Lady Gaga, ktorá sa nebojí obliekať šokujúco a pokojne si na seba navlečie aj odev zo surového mäsa. Zrejme najväčším chameleónom vo svete módnych ikon je Rihanna, ktorú vidieť oblečenú raz ako nesmelé dievčatko, inokedy ako poriadnu dračicu v priesvitných šatách. Takže, milé dámy, byť odvážna, provokatívna či šokujúca sa rozhodne oplatí.

Topánky sú základ

Ako sa raz vyjadrila hviezda filmového plátna Marilyn Monroe: „Dajte dievčaťu správne topánky a dokáže dobyť svet!“ Tento citát platí  v praxi do poslednej bodky. Topánky sú totiž ako šperk, ktorý dokáže aj z obyčajného trička a nohavíc vykúzliť neopakovateľný outfit. Ak nechcete splývať s davom a nebojíte sa experimentov, tým pravým orechovým pre vás by mohli byť napríklad aj topánky, aké nosí  výstredná Lady Gaga. Zohnať sa totiž dajú už aj na Slovensku v trnavskom butiku Pole dance 32, ktorý ponúka oblečenie nielen na párty a voľný čas, ale aj na športové aktivity ako pole dance, pilates, jogu alebo novodobý twerk.

Zvieracie vzory

Mnohé dámy sa snažia zvieraciemu motívu vyhýbať, pretože majú obavy, že ho nedokážu správne skombinovať. Tieto predsudky sú však celkom zbytočné. Ak k výraznému kúsku so zvieracím vzorom zvolíte jednoduché a nenápadné ostatné časti oblečenia, vytvoríte naozaj pôsobivú vizáž, ktorá bude vyzerať štýlovo, a na ulici strhnete na seba obdivné pohľady okoloidúcich.

Kabelka ako výrazný doplnok

Ak patríte skôr k ženám, ktoré uprednostňujú jednoduchý štýl, ale milujú výrazné doplnky, ktoré na prvý pohľad udrú do očí, rozhodne siahnite po extravagantnej kabelke. Tá dodá jednoduchšiemu odevu celkom iný punc. Tajomstvo príťažlivosti sa často neskrýva len v oblečení, ale, naopak, v doplnkoch, preto na ne netreba zabúdať.

Správny imidž aj pri športovaní

Športové oblečenie je kapitola sama osebe. Kým kedysi stačili na behanie a posilňovanie iba staré tepláky a tričko, dnes ide o otázku štýlu. Práve pri tejto aktivite si môžeme dopriať najvýraznejšie farebné či vzorované úlety v outfitoch, lesklé legíny alebo kvetovaný top, ktoré môžu byť oveľa krikľavejšie ako oblečenie na bežné nosenie. Navyše, veselé vzory a farby môžu pomôcť lepšie sa odreagovať od každodenných povinností, dostať náladu do správnej polohy a pomôcť k lepšiemu výkonu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.