Pohodlné dámske oblečenie, ktoré počas koronakrízy najviac vynosíte

0 26

V čase koronakrízy väčšina z vás musela elegantné oblečenie, ktoré nosievate do práce, odložiť do zadných častí šatníkovej skrine a vyťahovať tak domáce oblečenie. Ak ale chcete svoj šatník obohatiť o nové oblečenie, odporúčame vám kúpiť si pohodlné dámske oblečenie, ktoré počas koronakrízy najviac vynosíte. O ktoré oblečenie sa jedná?

Dámske mikiny a kardigány

K pohodlnému dámskemu oblečeniu patria jednoznačne moderné dámske mikiny a kardigány. Jedná sa o pohodlné oblečenie nositeľné nielen na doma, ale aj na rôzne iné aktivity v exteriéri. Využijete ich aj na nákupy, na prechádzky s deťmi, či domácimi miláčikmi. Konkrétne dámske mikiny ale využijete aj pri športovaní, či domácom relaxovaní.

Momentálne sú veľmi trendy práve oversize mikiny, avšak klasické teplákové dámske mikiny s kapucňou nikdy nesklamú.

Kardigány sú nositeľné skôr na stretnutia s kamarátkami, či na rande. Môžete k nim zladiť jednoduchý bavlnený top, pohodlné skinny džínsy a členkové látkové tenisky. Ak chcete elegantnejšiu variantu, dávajte si pod kardigány pohodlné blúzky a obúvajte si dámske poltopánky.

Odporúčame uprednostňovať bavlnené dámske mikiny a pletené kardigány.

Dámske legíny

Dámske legíny zvýrazňujú ženské krivky a preto ich najmä štíhle dámy rady nosia. Sú maximálne pohodlné, vďaka čomu ich vynosíte aj teraz počas koronakrízy. Klasické čierne legíny by totiž nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Odporúčame vyberať jednofarebné dámske legíny, ktoré keď zladíte s topom a mikinou, máte dokonalý outfit na domáce leňošenie, ale aj na prechádzku.

Odporúčame vám kúpiť si aj športové dámske legíny určené na cvičenie. Ak počas koronakrízy pracujete na svojej postave, čo by to bolo, keby ste doma nemali aspoň dvoje športové dámske legíny?

Zdroj obrázka:

Autor: Yulia Grigoryeva / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.