Posilňovacie stroje

0 29

Máte radi cvičenie? Či už pravidelne cvičíte, alebo sa iba chystáte začať, možností je neúrekom. Napríklad taký bench press G. Toto cvičenie je určené na posilňovanie veľkého prsného svalu a ostatných podporných svalov, vrátane deltového svalu, hákového svalu a tricepsu.  Prebieha tak, že cvičiaci počas ľahu na chrbte spustí záťaž na úroveň hrudníka a potom ju opäť zdvihne do pozície, kedy je ruka úplne vyrovnaná.

Ak sa rozhodnete zaobstarať si posilňovací stroj do domácnosti ušetríte čas strávený vo fitcentre a užijete si súkromie pri cvičení, časovú flexibilitu aj prívetivé čisté prostredie. Pre efektívne cvičenie je vhodné použiť kombináciu viacerých strojov určených na posilňovanie viacerých častí tela. Záleží však na Vašich finančných možnostiach a predovšetkým na dostatku priestoru pre umiestnenie posilňovacích strojov.

Zameranie

Tvarovanie dolných končatín si vyberte rotopédy, ergometre, bežecké pásy alebo cyklotrenažéry. Horné končatiny, chrbát a prsné svaly precvičia veslovacie trenažéry, stepper zase zadok a nohy. Skúsení športovci nedajú dopustiť na klasické činky a lavice.

Bezpečnosť

Vyberte si radšej stabilnejšie a bezpečnejšie stroje s nosnosťou o 10 a viac kilogramov prevyšujúce Vašu súčasnú hmotnosť. Pri kladkových strojoch dávajte pozor na kvalitu kladky a laná, neriskujte pád závažia a poškodenie podlahy.

Flexibilné riešenia

Pre vypracované bruško môžete použiť novodobý posilňovač brušného svalstva Gymbit. Jeho plusmi je nielen možnosť spevnenia a vytvarovania vášho brucha, ale aj originálny dizajn, ktorý pripomína tvar motýľa. Vďaka tomu bude sedieť na vašom tele bez problémov. Ako to funguje? Prostredníctvom elektrických impulzov zaktivizuje Vaše ochabnuté svalstvo. Netreba sa báť. Že by ho bolo vidno – je takmer neviditeľný, čiže ho môžete používať nielen doma, ale aj v práci.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.