Pripravte sa na leto kúpou nových módnych doplnkov

0 13

Viaceré ženy trávili posledné dni upratovaním domácnosti. Počasie bolo stabilné, tak sme si mohli dovoliť dôkladne vyčistiť domácnosť od stropu až po podlahy. Ak ste sa pustili aj do upratovania šatníkovej skrine a šperkovnice, vytrieďte kúsky, ktoré nenosíte a podarujte ich niekomu, poprípade ich skúste predať na internetových bazároch.

Ak ale uvažujete o kúpe nových módnych doplnkov ešte pred letom, poradíme vám aké módne doplnky by ste si mali kúpiť.

Nové náušnice

V letných mesiacoch siahame skôr po minimalistických ľahkých a hlavne jemných šperkoch, ktoré zvýraznia letný outfit, no zároveň moc nekričia. Odporúčame vám kúpiť si na leto nové náušnice, jemné náušnice, ktoré budú viditeľné a zapínanie nebude príliš komplikované.

Ak si k letným šatám nedáte veľké náhrdelníky, nech sú to aspoň nové náušnice, ktoré budú dopĺňať váš pekný letný outfit.

Elbeza.sk – eshop predávajúci pekné šperky

Jedným z eshopov, kde kúpite pekné nové náušnice a iné pekné šperky, je eshop elbeza.sk. Ponúkajú kvalitné šperky pre všetky ženy. Nájdete tu nádherné náušnice, náhrdelníky, náramky, ale aj kazety na hodinky, či moderné šperkovnice. Samozrejmosťou je aj ponuka pánskych, či detských šperkov.

Veľký slamený klobúk so šatkou

Ochrana pred slnkom je veľmi dôležitá a preto si ku klobúkom, čo máte v skrini, kúpte nový veľký slamený klobúk so šatkou na ňom. Štýlový, elegantný, hodiaci sa k voľným letným šatám – aj takýto je tento letný módny doplnok, ktorý je súčasťou letných outfitov mnohých žien, či dievčat.

Odporúčame kupovať väčší práve preto, aby vám chránil plecia pred agresívnymi slnečnými lúčmi.

Náramok na nohu

V lete máme odhalené nohy a práve pre ich zvýraznenie odporúčame kúpiť si pekný náramok na nohu. Krásne vyniknú práve strieborné náramky na krásnej hnedej opálenej pokožke.

Zaobstarajte si pekné náramky na nohu, pokojne aj náramok s príveskom.

Nezabúdajte si ich vziať aj na pláž.

Zdroj obrázka:

Autor: Svitlana Sokolova / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.