6 tipov na darčeky: Čo kúpiť partnerovi k vianociam alebo k narodeninám?

0 96

Ak si lámete si hlavu nad originálnym darčekom pre partnera, ste tu správne. Máme pre vás perfektné a nevšedné tipy na vianočné či narodeninové darčeky. Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

1. Pánsky župan

Tento veľmi praktický darček muži ocenia najviac v chladnejších mesiacoch. Do županu sa môžu zabaliť po kúpaní, aby im nebola zima, je ich spoločníkom napríklad v kúpeľoch alebo na dovolenke v horách. Župany pre mužov sú nielen „in“, ale taktiež sa vyrábajú z moderných a príjemných materiálov. Sú štýlové, krásne a elegantné. Pánske župany sú zhotovené z froté bavlny, mikrovlákna, polyesteru, saténu či hodvábu, ktorý nie je, ako tomu bolo kedysi, iba dominantou dámskych županov. Aj muži si zaslúžia byť hýčkaní. Medzi najobľúbenejšie modely patrí, hlavne pre svoju praktickosť, župan s kapucňou a vreckami.

2. Erotická pomôcka

Ak vyberáte darček pre kolegu z práce alebo svojho dobrého kamaráta, môžete ho potešiť erotickou pomôckou alebo poukazom do sexshopu, ktorý využije podľa svojich potrieb.

3. Outdoorové vybavenie

Medzi obľúbené darčeky pre mužov patrí outdoorové vybavenie. Vyraziť pod stan, na skaly alebo len tak na popoludňajší výlet, to je tým pravým odpočinkom. Lezie váš partner rád po skalách? Splavuje divokú rieku? Chodí po horách? Vybavenie pre tieto rekreačné športy je pre neho tým najlepším darčekom. Pozrite sa na laná, karabíny, svetlá alebo napríklad na obuv. Niektorého muža poteší tento praktický darček viac ako parfum či lístky do kina.

4. Kvalitný rum

Že alkohol nie je originálny darček? Záleží vždy na tom, akým alkoholom oslávenca obdarujete. Obyčajné víno alebo obyčajný tvrdý alkohol vskutku nie je exkluzívnym darčekom. Ale skúsili ste niekomu kúpiť rum z Barbadosu alebo ste ho dostali od niekoho snáď vy? Že nie? A chceli by ste? Ak si na otázku odpovie „áno“, možno, že vás budú zaujímať ďalšie podrobnosti. Rum sa na ostrove Barbados destiluje viac ako 400 rokov. Tamojší obyvatelia sa snažia vyrábať svoj špeciálny rum čo najviac podľa starej pôvodnej receptúry.

5. Ďalekohľad

Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, ďalekohľad je univerzálnym darčekom. Hodí sa nielen pre mužov, ale tiež pre ženy a deti. Naprieč vekovými kategóriami je to jeden z najzaujímavejších a najpraktickejších darčekov. Partner ho ocení v prírode, kde sa bude môcť kochať krásou krajiny. Menšie ďalekohľady sa zapáčia milovníkom divadla, ktorí budú z druhej lóže tajiť dych nad tým, v akej blízkosti sa nachádzajú dosky javiska.

6. Nôž

Parádny zatvárací nôž s krásne vyvedenou rukoväťou, ostrou čepeľou z nehrdzavejúcej ocele prebudí v každom mužovi malého chlapca. Chlapca, ktorý dostal od otca úplne prvý rybičku. Zatvárací nôž je nielen krásnym a ušľachtilým darčekom, ale taktiež prenesie vášho partnera späť do spomienok, na ktoré by možno už ani nepomyslel. A to by bola škoda.

  viete, ktorý darček kúpiť?

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.