8 trendov tejto zimy, ktoré prinášajú svetové módne móla

0 15

Pozreli sme sa na tie najvychytenejšie módne prehliadky a zostavili pre vás súbor 8 tipov, ktoré by ste túto zimu určite mali využiť.

Folk

Zmiešaním, spojením a prešitím toho, čo sa na prvý pohľad zdá byť v jasnom rozpore, dizjanéri uhasili svoj smäd po folklórnych motívoch a miešaní a neočakávanom spájaní materiálov a tónov.

Dvojitý denim

Jedným z hlavných ťahákov tohtoročnej sezóny je totálne denimový look v štýle Brooke Shieldsovej z polovice 80tych rokov. Luxus a bezchybne prispôsobené kúsky pre každodennú maximálnu eleganciu!

Útulné úplety

Je to pletenie, ale nie také, aké poznala tvoja babička. Moderný dotyk na útulnej klasike predstavujú veľké oká a občasné strapcovanie. Ani rozťahaný vzhľad neuberá nič na kráse týchto kúskov, ktoré zahrejú aj potešia oko.

Multifarebné kožušiny

Pohodlné a hrejivé kožúšky vo všetkých farbách dúhy! Túto zimu je pre ne rozhodne priestor. Modernými sa stávajú najmä farby ako červená, oranžová či modrá, ktoré v spojení s kožušinou ukážu celkom inak.

Kancelársky štýl

Móda ako sociologická štúdia? Aj takto sa to dá. Nový trend šedých biznis odevov je zaujímavý najmä pre dámy priamo z kancelárie. Striktným strihom dominuje už spomínaná šedá v kombinácii s bielou, červenou, čiernou či ružovou.

Bodky

Jednoduchý, no účinný motív si udrží popularitu aj počas aktuálnej zimnej sezóny. A pravdepodobne aj po nej. Držte sa čierno-bielej kombinácie a nespravíte chybu.

Športové oblečenie

Aj keď sa zdá, že mánia prešívaných búnd je pomaly na ústupe, svet módy sa stále viac a viac norí do športového štýlu. Moderné lyžiarske bundy, dúhové športové komplety, retro vesty a pohodlný fleece – totálne moderné, bez výhrad.

„Ramenatá“ móda

Zatiaľ sa zdá, že výrazné ramenné vypchávky ostávajú v kurze. Na svetových módnych mólach a bulvároch môžeme vidieť striktné, možno trochu prehnane ramenatá saká a kabáty so snahou znovu objaviť zabudnuté formy elegancie.

Voľný preklad z en.vogue.fr

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.