Módne kabelky cez rameno: aktuálne trendy

0 366

Hlavným módnym trendom je tichý luxus, jednoduché tvary a dokonalá kvalita. Módni návrhári sú unavení z objemných kabeliek, mikroskopických truhlíc, extravagancie a nepraktickosti. Novým trendom sú elegantné kabelky, ktorých dizajn zostáva relevantný po celé desaťročia. Módna kabelka cez plece tejto sezóny je funkčná, štýlová a všestranná.

Chrómované kovové kovanie

Žiadne kamienky, lesklé zlato a neónový plast. Studený kov dodáva obrazu drahokamový lesk, vyzerá krásne na pozadí matných tkanín, zamatov a pletenín.

Elegantný ležérny model je zdobený mimoriadne spoľahlivým kovaním a dekorom vyrobeným z kovu, ktorý sa nebojí korózie:

  • nehrdzavejúca oceľ striebornej farby;
  • čierny nikel s leskom.

Zipsy, upevňovacie body rukoväte tašky, karabíny, krúžky, spony, miniatúrne nožičky, tyče a logá značiek sú vyrobené z kovu. Veľkí výrobcovia zdobia celý kovový dekor tašky názvom značky.

Aktuálne malé kabelky cez rameno s kovovými retiazkami rôznych dĺžok. Takéto modely prezentovali Victoria Beckham, Louis Vuitton, Loewe. Zaujímavo vyzerajú kompaktné crossbody kabelky, v ktorých sú kovové retiazky doplnené centrálnou časťou rúčky z kože.

3D efekt povrchu tašky

Hladká matná prírodná alebo eko koža zostáva relevantná, ale kreatívni dizajnéri chcú vyťažiť maximum z technologických inovácií v kožiarskom priemysle. Skutočná razba s rastlinným alebo živočíšnym ornamentom, grafický vzor, ​​imitácia kože pštrosa, krokodíla alebo pytóna v monochromatickom prevedení, trojrozmerný reliéf s efektom vzduchom naplnených buniek rôznych tvarov.

Rukoväte strednej dĺžky

Ultra krátke rúčky cez rameno exkluzívne predviedlo Ferragamo na najnovších módnych prehliadkach. Ostatné značky vrátane Louis Vuitton a Balmain sa vracajú k všestrannej strednej dĺžke, ktorá sa pohodlne nosí na ramene aj v ruke. Hlavným dôvodom relevantnosti strednej rukoväte: nepotrebuje ďalší dlhý pás, ktorý môže zničiť bezchybné línie obrazu.

Uchytenie rúčok na prednú časť tašiek

Klasické zapínanie na boku tašky často vedie k deformácii produktu: pod váhou obsahu taška postupne nadobúda tvar mesiaca. Uchytenie na prednú časť tašky rovnomerne rozloží váhu, výrobok si zachováva tvar zamýšľaný dizajnérom bez pevného rámu a plastových vložiek.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.