Aká má byť správna dámska kabelka

0 20

Má byť pohodlná, funkčná, módna a štýlová, to sú hlavné požiadavky, ktoré sa na dámsku kabelku vzťahujú. Stanovené kritériá sú plne v súlade s modelom kabelky cez plece. Dnes sú tieto doplnky jednoducho úžasne obľúbené medzi modernými fashionistkami.

Stručná história kabeliek cez plece

Prvýkrát takéto doplnky vytvorila slávna Coco Chanel v polovici dvadsiateho storočia. Prepracovaný model 2.55 sa stal veľkolepou alternatívou k spojkám a sieťovinám, ktoré sa nosili výlučne v rukách. Kabelka mala obdĺžnikový tvar a remienok v podobe retiazky.

Takýto doplnok rýchlo ocenili vtedajší fashionisti, pretože obsahoval potrebné ženské maličkosti a úplne im uvoľnil ruky. Dnešné crossbody kabelky sú predchodcami ikonického modelu a predstavujú decentný štýl a eleganciu.

Aké sú ich vlastnosti?

Charakteristickým znakom takýchto výrobkov je ich kompaktnosť a samozrejme prítomnosť ramenného popruhu. Môže byť nastaviteľný alebo nie, pevný a odnímateľný. Produkty s odnímateľným pásom sú funkčnejšie, pretože umožňujú „premeniť“ crossbody na štýlovú spojku jedným pohybom ruky.

Je to popruh, ktorý plní jednu z hlavných dekoratívnych funkcií. Kabelku si môžete kúpiť s retiazkou alebo koženým opaskom. Čo sa týka formy, dizajnéri oživili všetku svoju predstavivosť:

  • obdĺžnikový (kufor);
  • štvorcový (tablet);
  • okrúhly (tabletový);
  • lichobežníkový;
  • puzdro;
  • vrecko;
  • minaudière atď.

Okrem toho existujú modely vyrobené v neuveriteľne originálnej podobe zvieraťa, plyšovej hračky, fotoaparátu atď. Kabelky cez rameno môžu mať úplne iný štýl. Najväčšiu relevanciu sa však naďalej tešia klasické variácie, ktoré môžu úspešne dopĺňať obchodný aj neformálny imidž. Ale ak chcete niečo zaujímavé, môžete sa zastaviť na očarujúcich doplnkoch zdobených veľkolepými prvkami.

Náš internetový obchod katrinfashion.sk predstavuje úžasné modely kabeliek cez plece na všetky príležitosti. Ponúkame len trendy modely od najlepších svetových značiek za konkurencieschopné a dostupné ceny. Príďte, vyberte si, objednajte si produkt, ktorý sa vám páči, vyplnením malej prihlášky. Garantujeme rýchle a starostlivé doručenie Vášho nákupu na uvedenú adresu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.