Čím potešiť blízkych na Vianoce

0 34

Vianoce sú špeciálne sviatky plné lásky a tepla. Šperky ako darček boli vždy považované za tradičné vyjadrenie hlbokých citov. Budú vhodné pre akékoľvek pohlavie a vek a pre tento sviatok!

Aký vzácny doplnok si vybrať? Ako vzácny darček si môžete vybrať čokoľvek, po čom vaše srdce túži: zlaté prstene, náramky, retiazky a prívesky, manžetové gombíky, náušnice atď. Klasika je vždy v móde. Ak však poznáte vkus príjemcu, môžete vytvoriť skutočne exkluzívny predmet objednaním špeciálneho tvaru alebo rytiny od klenotníka.

Podľa štatistík sú najobľúbenejšími šperkovými doplnkami prstene. V čele sú aj retiazky s príveskami a náušnicami. Existujú však aj iné možnosti, ktoré budú originálnym prekvapením: náramky, manžetové gombíky, brošne a celé vzácne súpravy.

Pre ženy je rozmanitosť šperkov nekonečná: je obmedzená iba fantáziou a hlavným sprievodcom sú túžby a sny. Pre svoju priateľku môžete napríklad vybrať jemnú zlatú retiazku so srdiečkom. Jeho minimalistický dizajn zdôrazní sofistikovanosť a bude vyhovovať akémukoľvek obrazu.

Pre mužov je výber darčekov mierne odlišný: nenosia náušnice podľa definície a prstene a prívesky sa nosia menej často ako ženy. Ich šperkom sú pečate a manžetové gombíky. Ale moderné chute rozširujú tieto hranice a teraz je tu bohatý výber lakonických pánskych prsteňov, retiazok a príveskov.

Skvelým darčekom pre muža by bola aj spona na kravatu.

Tipy na výber

Skontrolujte kvalitu produktu. Prírodné šperky sú a priori odolné, preto je lepšie zaplatiť raz, no buďte si istí, že darček zostane bezchybný po mnoho rokov. Dôverujte osvedčeným výrobcom, čítajte recenzie a nakupujte šperky v špecializovaných predajniach.

Riaďte sa vkusom, nie cenou. Najdrahší neznamená najlepší. Skutočne drahý darček by mal zohľadňovať individualitu adresáta, mať dobre premyslený dizajn a predstavu o súčasnosti.

Ako krásne dať darček. Štýlové balenie zdôrazní originalitu a stane sa samostatnou ozdobou darčeka. Existuje veľa možností: drevené škatule, mäkké puzdrá alebo tašky vyrobené zo zamatu, pre dieťa – puzdro v tvare kreslenej postavičky atď.

Vyberte si preto šperky a buďte si istí, že takýto darček nebude ležať na poličke, ale poteší vašu drahú osobu a pritiahne pozornosť ostatných!

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.