Aké kombinácie oblečenia a obuvi nosiť na konci zimy a na začiatku jari?

0 14

S blížiacim sa prvým jarným mesiacom začíname triediť zimné oblečenie, ktoré sme túto sezónu nenosili. Mnohé ženy práve v tomto období nevedia, ako sa obliekať. Kým cez deň svieti slnko a teploty sú príjemné, rána bývajú stále chladné, v niektorých lokalitách ešte mrazivé. Nájsť správnu kombináciu oblečenia a obuvi nemusí byť také zložité.

Aké kombinácie oblečenia a obuvi nosiť na konci zimy a na začiatku jari?

Dámske bundy, pletené pulóvre, slim fit džínsy, tenisky na platforme

Prvou kombináciou, ktorú vám predstavujeme, je kombinácia dámskej bundy, pleteného pulóvra, slim fit džínsov a tenisiek na platforme. Vyberajte si zo šatníka tenšie dámske bundy vhodné na jar. Pletené pulóvre, napríklad z elastického materiálu, vás dokonale zahrejú počas chladného rána a poobede poslúžia ako prvá a zároveň posledná vrstva.

Z nohavíc vyberajte predovšetkým slim fit džínsy, ktoré sú pohodlné a zároveň štýlové. Ak už nie je sneh, môžete si dovoliť vytiahnuť z botníka aj moderné tenisky na platforme.

Dámsky kabát, blúzka, chinos nohavice a členkové čižmy

Na konci zimy a na začiatku jari odporúčame nosiť aj túto kombináciu. Vlnený dámsky kabát neutrálnej farby ľahko skombinujete s dámskymi blúzkami v rôznych farbách a vzorov. Keďže sa blíži jar, nebojte sa zo skrine vyťahovať práve kvetované dámske blúzky s rôznymi zaujímavými detailami. K blúzkam odporúčame zladiť moderné chinos nohavice, poprípade kulotky. Ako obuv sa vám k tomuto outfitu budú hodiť práve členkové čižmy.

Ak nemáte žiadne súce členkové čižmy, využite aktuálne zľavy na eshopoch a kúpte si nové modernejšie členkové čižmy.

Pletený kardigán, bavlnený top, cigaretové nohavice a chelsea čižmy

Poslednou kombináciou, ktorú by sme vám odporučili, je práve táto. Kedy je najlepší čas nosiť pletené dlhé dámske kardigány, ak nie teraz? Ráno vás zahrejú, poobede si ich môžete dať dole a nebudú vám zavadzať.

K pleteným kardigánom skombinujte štýlové bavlnené topy a cigaretové nohavice s koženým opaskom. Ako obuv odporúčame voliť skôr čierne, sivé, či hnedé chelsea čižmy.

Zdroj obrázka:

Autor: Nesolenaya Alexandra / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.