Aké nové dámske šperky vám odporúčame kúpiť si teraz na jar?

0 23

Prvý jarný mesiac je za dverami a aj keď sa nevieme všetci dočkať krásneho slnečného jarného počasia a príjemných teplôt, treba počítať s tým, že záblesky zimy sa budú ešte objavovať.

Ak s príchodom jari okrem reorganizácie šatníka plánujete aj reorganizáciu šperkovnice, odporúčame vám práve teraz na jar kúpiť si nové dámske šperky.

Aké nové dámske šperky vám odporúčame kúpiť si práve teraz na jar?

Zlaté prívesky

Jemné, ale aj výrazné! Krásne zlaté prívesky sú spoločníkmi žien, ktoré milujú nosenie dámskych retiazok. Bez zlatého prívesku by zlatá retiazka bola fádna, nezaujímavá.

Ak si chcete teraz na jar kúpiť nové dámske šperky, odporúčame vám kúpiť si práve zlaté prívesky. Máte možnosť vybrať si z dámskych zlatých príveskov z bieleho a žltého zlata. Zlaté prívesky z bieleho a žltého zlata sú štýlové, pútajú pozornosť a sú nadčasovými šperkami, ktoré si budete môcť predstaviť nosiť aj o pár rokov.

Diamantové prstene

Jedinečné diamantové prstene v originálnom dizajne sú krásnymi šperkami, ktorými by ste nemali pohrdnúť. Ak ste milovníčkou prsteňov, doprajte si práve teraz na jar nové prstene do svojej šperkovnice. Vyberte si diamantové prstene zdobené krásnymi kamienkami, ktoré dodajú samotnému šperku dávku luxusu a elegancie.

Sú vhodné na významnejšie príležitosti, ale nemusíte sa ich báť nosiť ani k džínsom, či celkovo k menej formálnemu oblečeniu.

Náušnice z riečnej perly

Jednoduchý šperk, ktorý sa dá nosiť počas celého roka, a to úplne k všetkému. Môžete si ho dávať napríklad aj k dámskym mikinám a k dámskym legínam.

Ak takýto šperk nie je súčasťou vašej šperkovnice, zaobstarajte si ho práve teraz na jar. Náušnice z riečnej perly budú príjemným oživením vašej šperkovnice a prinesú do nej „nový vietor“. Zaručene sa stanú vašim obľúbeným šperkom.

Zdroj obrázka:

Autor: Daniel Jedzura / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.