Buďte kreatívna aj počas materskej dovolenky

0 12

Možno si poviete že rozplánovať deň, ak máte malé dieťa a ste na materskej dovolenke, sa nedá, avšak všetko sa dá. Mnohé mamičky sú zúfalé zo situácie, že napriek tomu, že majú množstvo povinností, mnoho z nich aj napriek snahe nedokončia. Treba si však aj na materskej dovolenke nájsť čas pre seba a venovať sa tomu, čo vás baví.

Buďte kreatívna aj počas materskej dovolenky. Ktoré aktivity vám odporúčame vyskúšať?

Skúste ušiť oblečenie, či doplnky pre vaše dieťa

V súčasnej situácii, keď je veľa obchodov zavretých, si môžete kúpiť pomôcky na šitie aj na eshope. Produkty z galantérie dokážete objednať aj z internetu. Ak vám niečo chýba, objednajte si produkty z galantérie aj cez internet. Máte možnosť objednať si elastické nite, zipsy, šnúrky, popruhy, gumy, prámiky, stuhy, ale aj polyesterové nite.

Počas materskej dovolenky skúste využiť voľný čas na šitie oblečenia a doplnkov pre deti. Môžete svojmu dieťaťu ušiť čiapku, teplákovú súpravu, alebo aj šatku, či pyžamo. Všetko závisí od vašej kreativity. Ak vám zostanú zvyšky látky a máte malú dcérku, vyrobte zo zvyškov látok oblečenie pre bábiky.

Okrem oblečenia ale môžete ušiť aj detské fusaky. Z internetu si môžete objednať pekný panel na fusak z kvalitného neprekovaného polyesteru. Detské fusaky využijete najmä cez chladné ročné obdobia – na jeseň a cez zimu.

Vyrobte háčkované hračky

Ak vám ide háčkovanie, skúste počas materskej dovolenky vyrobiť háčkované hračky. Takéto hračky potešia vaše dieťatko, deti z rodiny, ale môžete skúsiť tieto háčkované hračky predávať aj cez internet. Každý peniaz naviac popri materskej dovolenke sa vždy zíde.

Skúšajte nové recepty

Ak vám to čas umožní, skúšajte nové recepty. Sledujte profily rôznych food blogeriek a skúste sa inšpirovať. Váš partner ocení nové recepty, vy zase vyskúšate niečo nové, čo ste doposiaľ nerobili.

 

Zdroj obrázka:

Autor: Dean Drobot / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.