Aké pomôcky v kuchyni zaručene oceníte?

0 44

Každá žena má svoj systém usporiadania kuchynských pomôcok a každá žena si vyberá kuchynské pomôcky podľa potreby. U niektorých nájdete na pracovnej doske kuchynského robota. Iná žena ho zasa nepotrebuje a využíva častejšie skôr tyčový mixér.

Viete ale aké pomôcky v kuchyni oceníte?

Čistiace prostriedky na čistenie rúry

Mastnota a pripečené zvyšky potravín môžu spôsobiť znehodnotenie celej elektrickej rúry a práve preto by sme mali pravidelne čistiť tento priestor kvalitnými čistiacimi prostriedkami. Existujú viaceré spôsoby, ako vyčistiť rúru. Chemické prípravky, ktoré bežne kúpite v drogérii, vám ale dôkladnejšie vyčistia celú rúru a vy sa tak budete môcť tešiť z čistej rúry a piecť v nej naďalej rôzne dobroty. Po čase sa môže stať, že sa vám pokazí ohrievacie teleso do rúry. Nie je však problém dostať sa k novému. Aj na internete dokonca kúpite ohrievacie teleso do rúry.

Mlynček na mäso

Mleté mäso býva v jedálničku viacerých rodín, avšak mleté mäso, ktoré kúpite v hypermarketoch, nemusí byť čerstvé a preto sa odporúča skôr mlieť si ho doma. Ak robievate pravidelne fašírky, lasagne, či iné jedlá z mletého mäsa, v kuchyni by vám nemal chýbať značkový mlynček na mäso. Medzi obľúbené značky mlynčekov patrí značka Bosch. Ak sa vám po rokoch znehodnotí nejaký diel tohto mlynčeka, nie je problém objednať Bosch náhradné diely aj z internetu.

Obaly so včelím voskom

Potrebujete niečo zakryť, zabaliť? V kuchyni by vám nemali chýbať obaly so včelím voskom v rôznych veľkostiach. Môžete do nich zabaliť rozkrojené jablko, prikryť nimi misku, alebo do nich baliť obložený rožok na desiatu. Obaly so včelím voskom majú znížiť používanie igelitových sáčkov na minimum. Dokonca sú aj obnoviteľné a recyklovateľné.

Aké pomôcky okrem týchto zaručene oceníte? Oceníte aj praktický drevený stojan na koreničky, moderný drevený stojan na kuchynské nože, ale aj elektrický mlynček na soľ a korenie.

Zdroj obrázka:

Autor: yampi / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.