Ako si získať srdce ženy? Prezradíme vám zaručené spôsoby

0 458

Získať srdce ženy je pre niektorých mužov španielska dedina a nedosiahnuteľný cieľ. Mnohí muži skúšajú rôzne spôsoby, experimentujú, no čoraz viac žien má rado úplnú klasiku.

Každá žena je síce iná a zaberá na ňu niečo iné, lenže získať srdce ženy dokážu muži najmä týmito spôsobmi.

Kytica ruží nič nepokazí

Kvety sú typickým romantickým gestom, ktoré milujú všetky ženy, dokonca aj tie, ktoré si potrpia na dokonalé vyznania lásky. Ak si muž chce získať ženu a pozvanie na rande daná žena prijala, mal by si ísť dať pred stretnutím spraviť nádhernú kyticu ruží, ideálne červených ruží.

Jemné púdrové ruže sú vhodné pre partnerky. Červené sa skôr hodia práve pre nezadanú ženu, ktorú chce muž očariť. Kytica z ruží ale musí byť čerstvá, pretože zvädnuté kvety nepotešia žiadnu ženu.

Buďte gentleman

Mnohé ženy si myslia, že gentlemani vymreli a že už žiadneho nikdy nestretnú. Ak si chcete získať srdce ženy, buďte gentleman. Otvárajte žene dvere, obsypávajte ju komplimentami na jej výzor a krásu, avšak dávajte pozor, aby ste to až moc nepreháňali. Všetko s mierou.

Vezmite ju na romantickú večeru

Ak si chcete získať srdce ženy, odporúčame vám pozvať ju na romantickú večeru. Vyberte peknú reštauráciu, zabezpečte „full servis“ a uvidíte, že takto sa vám podarí získať srdce ženy. Určite nám dajú za pravdu všetky ženy. Veď ktorá žena nemá rada večeru v spoločnosti príjemného muža v krásnej luxusnej reštaurácii!

Nezabúdajte ani na večeru vziať kyticu. Teraz máte dokonca možnosť objednať kyticu online, čo veľa mužov využíva.

Ak si muž chce získať srdce ženy, musí byť gentleman, nesmie to však preháňať s lichôtkami, aby si to žena nevysvetlila zle. Zároveň je dôležité konverzovať so ženou a nehovoriť len o sebe. To isté platí aj o žene. Konverzácia a nie monológ je veľmi dôležitá k úspešnému nadviazaniu vzťahu, zo začiatku priateľského.

Zdroj obrázka:

Autor:  Irina Braga / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.