Ako zistíte, že je ten pravý?

0 29

V súčasnosti sú vzťahy veľmi komplikované a páry sa rozchádzajú už pri prvom vážnejšom spore. Každá žena ale túži mať pri sebe dokonalého muža, ktorý ju bude mať rád a ktorý bude mať oči len pre ňu. Ako ale zistíte, že je to ten pravý?

Hovorí o spoločnej budúcnosti

Samozrejme, že hovoriť o spoločnej budúcnosti nemá zmysel po pár týždňoch, či mesiacoch vzťahu. Ten pravý ale hovorí o spoločnej budúcnosti a vie si predstaviť práve vás ako svoju budúcu manželku a matku svojich detí. Hovorenie o spoločnej budúcnosti a najmä jej plánovanie- to vám napovie, či ten muž, s ktorým chodíte, je ten pravý. Neočakávajte ale, že vám povie približný dátum, kedy vás požiada o ruku a dá vám snubný prsteň.

Myslí prioritne na vaše dobro

Muž, ktorý myslí len na seba, nie je ten pravý. Keď muž myslí predovšetkým na vaše dobro a chce, aby ste sa cítili dobre a v bezpečí, takýto muž je ten pravý. Milý, gentleman od kosti a hlavne láskavý – takýto by mal byť muž, s ktorým chcete stráviť zvyšok života.

Takýto muž bude milujúci manžel, ale aj milujúci otec.

Rád s vami trávi čas

Keď s vami muž rád trávi čas, máte spoločné aktivity, je to ten pravý. Samozrejme by ale mal chodievať aj s kamarátmi von. Ak ale spolu trávite voľný čas a vždy sa na tento príjemne strávený čas obaja tešíte, hodíte sa k sebe. Nezabúdajme na to, že ak chceme mať dokonalého partnera, musí byť medzi nami silné priateľstvo. Váš partner by mal byť zároveň váš najlepší priateľ, ktorému sa zveríte so všetkým, čo vás trápi a zároveň vás vypočuje.

Ak vás partner ponižuje, zhadzuje pred kamarátmi a voľný čas najradšej využíva na to, aby odišiel zo spoločnej domácnosti, zjavne to nebude ten, s ktorým strávite zvyšok svojho života. Partnerský vzťah je aj o kompromisoch. Samozrejme, že sa občas pohádate. Stabilný vzťah je ale o množstve kompromisov.

Zdroj obrázka:

Autor: Rido / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.