Ako zladiť šperky zo šperkovnice k aktuálnemu outfitu?

0 72

Každá žena si potrpí na výber šperkov. Nové šperky si vyžadujú od svojich partnerov na narodeniny, meniny, ale aj na Vianoce. Niekedy však netreba veľa šperkov. Stačí pár kvalitných, ktoré keď skombinujete s aktuálnym outfitom, budete vyzerať fantasticky ako pravá dáma.

Ako teda zladiť šperky zo šperkovnice k aktuálnemu outfitu?

Náhrdelník s krištáľmi Swarovski Oliver Weber Right

K minimalistickým outfitom šperky s výraznými diamantmi

Viacerí módni návrhári sa sústreďujú predovšetkým na tvorbu minimalistickým outfitov. Minimalistický štýl prevláda predovšetkým v elegantnej dámskej móde.

Ak preferujete tento štýl obliekania, odporúčame vám k takýmto outfitom vyberať minimalistické šperky s výraznými diamantmi. K elegantným nohaviciam a štýlovému saku sa vám budú hodiť výrazné diamantové náušnice a minimalistický dlhý náhrdelník. Minimalistické telo šperku a výrazný diamant urobia z obyčajného šperku skvost medzi šperkami.

Jemné prstienky

Pri diamantových šperkoch ešte ostaneme. Sú považované za najkvalitnejšie šperky a práve preto ich ženy milujú. Mať na sebe kvalitný šperk s diamantom značí o žene, že sa rada oblieka elegantne a že jej nevadí priplatiť si za kvalitu.

Ak sa vám zapáčili diamantové náušnice, skúste ich zladiť s jemnými diamantovými prsteňmi. Krásne, jednoduché, minimalistické s dominantným diamantom – aj takéto sú prstene so vsadenými diamantmi. Kombinujte ich s diamantovými náušnicami, poprípade ešte s jemnými minimalistickými náhrdelníkmi.

K rolákom výrazné náušnice a náramky

Počasie nie je momentálne ešte stabilné a práve preto v tomto období nosíme hlavne roláky. K rolákom vám neodporúčame dávať krátke náhrdelníky. V tomto prípade skôr siahnite po dlhých náhrdelníkoch z dreva, ktoré podčiarknu daný outfit a hlavne nestratia sa ako krátke náhrdelníky.

Zamerajte sa predovšetkým na šperky, ktoré dodajú dávku elegancie a pozdvihnú vašu ženskosť. Nepohrdnite však ani perlovými náušnicami a perlovým náhrdelníkom.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.