Galileo – moderný hotel v Žiline vhodný aj pre tých najnáročnejších

0 14

Žilina ako jedno z mála veľkých miest má zachované historické centrum. Mariánske námestie, ale aj zachované podlubia na tomto námestí patria k najvýznamnejším pamiatkam v tomto meste.

Ak ale plánujete cestovať do tohto mesta a plánujete tu stráviť viac dní, pravdepodobne neviete, kde by ste si mali hľadať ubytovanie. Hotelov je v Žiline viac než dosť. Skvelú polohu a prijateľné ceny vám dokáže ponúknuť jedine hotel Galileo.

Nachádza sa kúsok od centra

Tento moderný a pomerne lacný hotel v Žiline sa nachádza na Hlinskej ulici. Študentom je táto ulica známa aj preto, lebo sa na nej nachádzajú internáty. Nie však v tesnej blízkosti tohto hotela.

Do centra mesta sa dostanete aj peši. Ak sa vám ale nechce chodiť peši, môžete využiť trolejbusovú dopravu, ktorá chodí každú chvíľu.

Ak plánujete cestovať do Žiliny vlakom, nemusíte sa báť, hotel sa nachádza kúsok od stanice.

Zorganizujte si míting priamo v tomto hoteli

Moderný hotel Galileo ponúka podnikateľom možnosť organizovať priamo v hoteli pracovné stretnutia. Ak v blízkej dobe plánujete organizáciu mítingu, míting si zorganizujte v Žiline, konkrétne v tomto hoteli. Ponúka moderne vybavené priestory, s kvalitnou technikou, dobrým vetraním a samozrejme aj s pohodlným sedením pre všetkých účastníkov mítingu. Samozrejmosťou je aj občerstvenie (pitie, jedlo). V rámci technického vybavenia ponúkajú: premietacie plátno, dataprojektor, flipchartovú tabuľu, flipchartové papiere, písacie potreby a pripojenie na internet.

Okrem mítingu si môžete priestory prenajať aj na organizáciu rodinnej oslavy, oslavy výročia, životného jubilea, ale aj svadby.

Krásne moderne zariadené priestory vám ponúka moderný hotel v Žiline. Rezerváciu však riešte vopred. O ubytovanie, ale aj tieto priestory na organizáciu svadieb a mítingov je veľký záujem.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.