Ako zorganizovať tú najlepšiu rozlúčku so slobodou, na ktorú bude vaša kamarátka rada spomínať?

0 41

Ak má tento rok svadbu vaša dobrá kamarátka, určite viete, že organizácia rozlúčky so slobodou bude na vás a ďalších kamarátkach budúcej nevesty. Ak vás kamarátka – budúca nevesta o to požiadala, je vašou povinnosťou naplánovať celú rozlúčku. Je potrebné si to ale nenechávať na poslednú chvíľu, najmä ak plánujete organizovať rozlúčku na viac ako jeden deň.

Ako ale zorganizovať tú najlepšiu rozlúčku so slobodou, na ktorú bude vaša kamarátka rada spomínať?

Vyberte vhodný termín

Ak chcete zorganizovať najlepšiu rozlúčku so slobodou, je potrebné vybrať vhodný termín. Odporúčame vám vopred sa o termíne poradiť aj s budúcou nevestou. Môže sa stať, že by ste zorganizovali rozlúčku, no budúca nevesta by mala nejaké povinnosti práve v tomto termíne.

Dohodnite si s ňou vhodný termín. Miesto už vyberte podľa vlastného uváženia. Termín síce budúca nevesta bude vedieť, len nebude vedieť, kde sa bude konať jej rozlúčka so slobodou.

Ako bude vyzerať rozlúčka a kde sa bude konať?

Aby to bola tá najlepšia rozlúčka so slobodou, musíte naplánovať dobrý program. Zároveň je potrebné vybrať dobré miesto, kde sa bude rozlúčka konať. Ak chcete pripraviť rozlúčku na jeden večer, zajednajte si stôl v obľúbenom discobare, objednajte limuzínu a zabezpečte aj pitie a občerstvenie na celý večer.

Okrem takejto rozlúčky so slobodou môžete zorganizovať výlet. Môžete ísť trebárs do wellnessu, na masáže a potom si sadnúť na večeru do obľúbenej reštaurácie.

Veľmi obľúbeným „typom“ rozlúčky je aj rozlúčka so slobodou na chate. Ak sa vám táto možnosť páči, vyberte vhodnú chatu na víkend a zorganizujte rozlúčku priamo tam. Uprednostňujte chaty mimo miest, ideálne v prírode, kde môžete nielen posedieť v altánku a vychutnať si trebárs aj kúpanie v kúpacej kadi.

Zdroj obrázka:

Autor: wavebreakmedia / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.