Akú dámsku obuv by ste mali nosiť na jar a s čím ju kombinovať?

0 186

Aj keď vonku máme ešte stále zimu, viaceré obchody s obuvou ponúkajú veľké zľavy na zimnú obuv a uvádzajú pomaly do predaja aj jarné novinky. Ak váš jarný botník potrebuje oživiť, akú dámsku obuv si kupovať, aby ste ju mali s čím nosiť a kombinovať?

Kamil Macniak/ Shutterstock

Dámske tenisky

Keby sme mali určiť jednu univerzálnu obuv, ktorá sa hodí naozaj ku všetkému, tak sú to tenisky. Odporúčame vám preto oživiť svoj jarný botník práve novými dámskymi teniskami. Trendy dámske tenisky s kvalitnou podrážkou sú nositeľné k elegantným kúskom, ale aj tým ležérnym. Dámske tenisky už dávno nie sú účelovou obuvou a prejavuje sa to aj aktuálnym módnych trendoch.

Na jar odporúčame kombinovať dámske tenisky s teplákovými predĺženými sakami, s bavlneným topom a slim fit džínsami. Teplákové predĺžené saká, blejzery môžete nahradiť aj klasickými elegantnými.

Skvelú kombináciu tvoria aj s elegantnými blúzkami a legínami. Ako vrchnú vrstvu na tento outfit odporúčame dámske trenčkoty.

Dámske poltopánky

Nositeľné počas celej sezóny jar a leto. Môžete ich nosiť aj do práce, aj na voľnočasové aktivity. Dámske poltopánky sú univerzálnou obuvou a môžete ich nosiť k pohodlným tenkým nohaviciam, ale aj obľúbeným džínsom. Odporúčame kúpu farebný dámskych mokasín, ktoré krásne vyniknú s džínsami a dámskych poltopánok na platforme, ktoré sa hodia aj k dámskym kostýmom.

Perfektné sú dámske poltopánky v štýle oxfordiek a kožené dámske poltopánky v neutrálnych farbách na platforme.

Dámske poltopánky môžete nosiť aj k púzdrovým sukniam a k elegantným blúzkam a sakám.

Čo sa týka farby, uprednostňujte skôr tmavomodé, čierne, hnedé, béžové, či sivé poltopánky.

K elegantným sakám a nohaviciam sa vám hodia „oxfordky“ v lesklom preedení. Pri týchto ale pozor na správnu starostlivosť, aby sa vám nepoškriabali.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.