Čo inovatívne priniesol portál Biano.sk?

0 46

Správnym domov by mal byť miestom, ktoré nám poskytne pokoj a útechu v každej situácii. Priložte polienko do povestného rodinného krbu a rozdúchajte to správne teplo domova. Vďaka projektu Biano to pôjde o poznanie ľahšie.

Ak prídete s naozaj dobrým nápadom, vyvolať revolúciu už nie je také ťažké. Českej investičnej skupine Miton, ktorá je tvorcom Biano.sk, sa to podarilo. Pretože Biano skutočne prináša na trh niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré tu doteraz neboli. Minimálne sa netýkali segmentu bývania.

Obývacia miestnosť

Biano je o spolupráci

Biano zmenilo pohľad na svet okolo nás. Na svet, ktorému hovoríme domov. Aby sme si ho mohli zariadiť podľa svojich predstáv, k tomu je potrebná súhra niekoľkých faktorov. Súhra, spolupráca, kooperácia – na slovíčku v tomto prípade až tak veľmi nezáleží, všetky totiž označujú v podstate to isté, čo je charakteristické aj pre portál Biano. Na jednom mieste totiž spája svet inšpirácií so svetom reálnych produktov.

Biano spája

Nakupovať prostredníctvom webu Biano.sk má pre kupujúceho niekoľko výhod. Na tomto webe totiž nájde produkty z viac ako 140 eshopov, ktoré môže navzájom porovnávať podľa rôznych parametrov. Avšak nie len to! Nájde tu tiež skvelé inšpirácie v podobe projektov od skutočných profíkov, ktorých môže ihneď kontaktovať. Naviac, v projektoch sú zakomponované produkty z ponuky Biano.sk, kupujúci tak získa lepší prehľad o ich dispozičných možnostiach a výraze pri použití v interiéri.

Filtre, aké ste nevideli

Mimochodom, porovnávanie. To je ďalšia veľká devíza tohto webu. Pokročilý systém filtrov uľahčí už tak pomerne pohodlné nakupovanie do maximálnej možnej miery. Hľadáte stropné svietidlá? Vyberte si ich podľa štýlu, materiálu, energetickej triedy, pätice prípadne takého detailu, ako je prítomnosť či neprítomnosť žiarovky v balení. Biano myslí na všetko.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.