Doplnky a bytové dekorácie, ktoré by nemali chýbať v moderne zariadenej obývačke

0 40

Inšpirácie, ako si zariadiť interiér, hľadáme nielen na internete, sociálnych sieťach, na Instagrame známych blogeriek, ale aj v známych časopisoch o bývaní.

Ak by ste si chceli zútulniť obývačku – miestnosť, kde usádzate návštevy a kde sa schádzate s celou rodinou, inšpirujte sa nasledujúcimi tipmi na doplnky a bytové dekorácie, ktoré by v moderne zariadenej obývačke nemali chýbať.

Sada dekoračných vankúšov

Aj keď väčšinou uprednostňujeme kvalitné slovenské sedacie súpravy, ktoré sú vyrobené na mieru, častokrát máme problém s umiestnením dekoračných vankúšov. Niekto ich má rád veľa, niekto by ich najradšej na sedačke vôbec nemal.

Ak si ale chcete skrášliť obývačku, odporúčame vám vybrať si peknú sadu dekoračných vankúšov. Väčšina známych obchodov dokonca nastyluje jednotlivé dekoračné vankúše k sebe. Ideálne ale, keď si sadu dekoračných vankúšov vytvoríte sami.

Na oba kraje sedačky odporúčame dať maximálne tri vankúše, ideálne však dva. Ideálne jeden jednofarebný, jeden s minimalistickými vzormi a jeden z výraznejšími vzormi. Tieto vankúše musia byť farebne podobné. Odporúčame kombinovať vankúše s maximálne tromi farbami. Keď budú vankúše z viacerých farieb, bilo by vám to do očí a nebolo by to práve najlepšie riešenie.

Štýlové dizajnové vázy a pekné police

Sošky sú už dávno out, preto vám odporúčame kúpiť si pekné dizajnové vázy. Ak si plánujete kúpiť dizajnovú vázu aj na konferenčný stolík, farebne ju zlaďte so sedacou súpravou. Ak ste si dávali vyrábať sedacie súpravy na mieru v Bratislave v dobrej firme s bohatými skúsenosťami, mali by ste si k nim doladiť aj kvalitné štýlové vázy v rovnakom, alebo v podobnom farebnom prevedení.

Môžete ich umiestniť do obývacej steny, ale aj na policu nad televízor.

Odporúčame vám dokúpiť si aj pekné police. Ak máte v obývačke aj kancelársky stôl s kancelárskou stoličkou, umiestnite si na stenu nad stôl pekné dizajnové police. Zaujmú vás šesťuholníkové dizajnové police z drevenej preglejky.

Zdroj obrázka:

Autor:  Photographee.eu / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.