Hľadáte zaujímavé tipy na letné dámske outfity skombinované so šperkami? Pár vám ich ponúkneme

0 20

Leto je obľúbeným ročným obdobím snáď každej ženy a väčšina z vás sa už nevedela dočkať, kedy si bude môcť obliecť svoje obľúbené letné šaty, sandále a slamený klobúk.

Ak hľadáte zaujímavé tipy na letné dámske outfity kombinované so šperkami, pár vám ich ponúkneme. Inšpirujte sa peknými letnými outfitmi a cíťte sa v nich pohodlne.

Boyfriend šaty a strieborné prívesky

Ak sa chcete cítiť aj v letných horúčavách príjemne, odporúčame vám vyhnúť sa letným šatám z umelého materiálu. Takýto materiál je nevhodný na letné horúčavy.

Ak preferujete pohodlie, odporúčame boyfriend šaty z kvalitnej bavlny. Jedná sa v podstate o predĺžené pánske tričko, ktoré vám poskytuje pohodlie, ktoré žiadne iné oblečenie neposkytuje.

K týmto šatám odporúčame dávať strieborné prívesky. Jemný prívesok z kvalitného striebra dotvorí daný outfit a zároveň vám nebude zavadzať. V lete totiž chceme mať toho na sebe čo najmenej a práve preto sa vyhýbame aj veľkému množstvu šperkov.

Odporúčame jednofarebné šaty, alebo šaty s peknými aj letnými vzormi – makový kvet, kaktus, zmrzlina, či so vzormi slnečníkov.

Voľný top s krátkym rukávom/ tielko a sukne

Okrem boyfriend šiat odporúčame nosenie dlhých, ale aj krátkych sukní. Jednoduché, vzdušné, na gumičku – takéto sukne budú vašimi vernými spoločníkmi počas leta.

Odporúčame uprednostňovať topy a tielka z týchto materiálov – z lyocellu, z ľanu, z micromodalu, 100% bavlny, 100% organickej bavlny. To sú najvhodnejšie materiály na letné horúčavy.

K takémuto outfitu si môžete dať náušnice s kryštálmi Swarovski a doladiť k nemu môžete slamený klobúčik s veľkými slnečnými okuliarmi.

Náušnice s kryštálmi Swarovski budú bez problémov stačiť. Žiadne iné šperky k tomuto outfitu nebudú potrebné.

Ak nie ste fanúšičkou krátkych a ani dlhých sukní, odporúčame vám nahradiť sukne kulotkami, kraťasmi z lyocellu, alebo ľanovými trojštvrťovými nohavicami.

Zdroj obrázka:

Autor: olga korotova / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.