Fotografie – spomienky, ktoré aj po rokoch ožijú

0 30

Je doba smartfónov. Máte to možnosť spozorovať bárskde. Ľudia častejšie na zachovanie určitých chvíľ využívajú svoje smartfóny, pritom kvalitný fotoaparát dokáže spraviť omnoho kvalitnejšie fotografie. Jeho prítomnosť oceníte najmä vtedy, ak si fotografie neplánujete nechať len v telefóne, ale plánujete ich vytlačiť/vyvolať. Nezabúdajte si však nakúpiť do zásoby tonery.

Vytlačte si svoje fotografie z dovolenky
Vytlačte si svoje fotografie z dovolenky

Fotografie na fotopapieri

V dnešnej dobe nemusíte si dávať vyvolávať fotografie. Bez najmenších problémov ich dokážete vyvolať aj doma vďaka tlačiarni a dobrým tonerom do tlačiarne. Postačí, keď si nakúpite lesklý/ matný fotopapier, nastavíte rozmery fotografie a začnete tlačiť. Pozor ale, ešte pred tlačením si skontrolujte kvalitu fotografie. Väčšinou fotografie vytvorené na smartfóne sú síce pekné, keď si ich pozriete priamo v smartfóne. V tlačenej forme sú ale rozrastrované, nekvalitné.

Hmatateľné spomienky

Viete si predstaviť, že by sa vám náhodou pokazil počítač a vy by ste si fotografie nezálohovali? Viete si predstaviť, že by vám odišiel aj externý disk a vy by ste sa už k fotografiám a iným úborom nikdy, ale naozaj nikdy nedostali? Takýto katastrofický scenár si radšej netreba ani predstavovať. Práve kvôli tomuto by ste mali znovuobjaviť čaro fotografií. Môžete si ich doniesť prakticky kdekoľvek. Čo je veľká výhoda, budete ich môcť ukázať a darovať aj starší osobám – starej mame, starému otcovi. Viete si predstaviť, že by si vaši starí rodičia prezerali fotografie z USB?

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.