Hľadáte originálny darček pre vášho partnera? Máme pre vás jeden skvelý tip!

0 47

Ak má váš partner v blízkej dobe sviatok – narodeniny, meniny a stále nemáte darček pre neho, máme pre vás jeden skvelý tip. Čo tak partnerovi kúpiť niečo, čo určite nebude čakať? Ak naozaj neviete, čo by ste kúpili, kúpte partnerovi spoločníka na dlhé letné večery – sishu, alebo u nás známejšiu skôr ako vodnú fajku.

Vodná fajka
Vodná fajka

Čo sú to vodné fajky a z čoho sa skladajú?

Vodné fajky sú fajky skladajúce sa z rúrky, na ktorej z jednej strany sa nachádza hlavica s tabakom a v strednej časti má vyvedenú hadičku, cez ktorú ťaháte tabak. Táto hadica je na druhom konci ponorená do nádoby, ktorá sa často nazýva aj váza kvôli svojmu vzhľadu.

Ak chcete kúpiť pre svojho partnera kvalitné vodné fajky, navštívte predajňu kvalitných vodných fajok v Trnave. Ak to máte ďaleko do Trnavy, navštívte ich web stránku.

Tabak do vodnej fajky

K novej vodnej fajke však nesmiete zabudnúť fajčivo, čo je v tomto prípade tabak do vodnej fajky. Tento tabak sa najčastejšie mieša s melasou, ktorá je mazľavejšia a je o nej známe, že pri silnom horení poriadne dymí. Odporúčame vám kúpiť melónovú, mätovú a kávovú príchuť. Tie sú zo všetkých predávaných príchutí najchutnejšie a najvoňavejšie.

Uhlíky do vodnej fajky

Aby ste vodnú fajku mohli vôbec zapáliť, potrebujete nové uhlíky do vodnej fajky. Môžete si vybrať brikety alebo rýchlo zápalné uhlíky do vodnej fajky. Brikety narozdiel od rýchlo zápalných uhlíkov nezanechávajú skoro žiaden zápach. Rýchlo zápalné uhlíky zapálite zase rýchlejšie ako brikety. Je len na vás, ktorý typ si vyberiete. Oba sú dobré.

Odporúčame vám kúpiť aj jeden, aj druhý. Váš partner si vyberie, ktorý typ mu viac vyhovuje.

Myslíte si, že by váš partner čakal, že mu kúpite takýto darček? My si myslíme, že nie. Skúste mu kúpiť takýto netradičný, ale zato veľmi dobrý darček, ktorý vášho milovaného určite poteší.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.